Šaro buvusi žmona – neatpažįstama: gyvena kitą gyvenimą

Ne paslaptis, kad prieš sutikdamas savo būsimą žmoną Anną Douką, Šarūnas Jasikevičius buvo vedęs „Mis pasaulis 1998“ tapusią Linor Abargil, tačiau pora po dviejų santukos metų išsiskyrė.

Iš Izraelio kilusi Linor tapo žymia advokate ir aršiai kovoja prieš seksualinį smurtą.

Būdama 16 metų L.Abargil pasirašė sutartį su modelių agentūra „Look“,1987-aisiais modelių konkurse ji laimėjo „Metų atradimo“ titulą. Būdama 18 metų, ji tituluota kaip „Mis Izraelis“o vėliau dalyvavo „Mis pasaulio“ varžybose Seišeliuose.

Likus vos septynioms savaitėms iki varžybų, jaunutė manekenė buvo žiauriai išžaginta kelionių agentūroje dirbusio savo tautiečio Uri Shlomo. Užpuolikas merginą dar ir subadė peiliu. Serijinis prievartautojas atsidūrė už grotų – jis buvo uždarytas šešiolikai metų.

Pagal šią istoriją buvo sukurtas filmas „Brave Miss World“ („Drąsioji „Mis Pasaulis“), Linor Abargil – ryžosi prabilti, padėti kitoms moterims ir savo išgyvenimus paversti pozityviais.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Linor Abargil (@linorabargil)

L. Abargil toliau keliauja po pasaulį, susitinka su prievartavimų aukomis ir aktyviai dalinasi savo patirtimi, taip padėdama jiems išgyventi praeities siaubą. Dabar ji rengiasi kur kas kukliau, o plaukus slepia po žydų ortodoksų moterims įprasta skarele, vilki drabužius uždara apykakle ir ilgomis rankovėmis.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Linor Abargil (@linorabargil)

Išsiskyrusi su Š.Jasikevičiumi moteris ištekėjo už už savo tautiečio verslininko Oreno Halfono. Porai iš pradžių gimė dvyniai berniukas ir mergaitė, o dar po metų – antroji duktė, o dabar moteris vėl supuoja naujagimę. Linor jau kuris laikas gyvena pagal griežtas religines judaizmo normas.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Linor Abargil (@linorabargil)

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...