Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas. Būsite energingi, veiklūs, bet tuo pačiu nestokosite asmeninio žavesio ir būsite linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais – atrodo, dabar jų tikrai nestigs. Puikiai seksis bet kokia su kūryba susijusi veikla, o asmeninis gyvenimas irgi gali maloniai nudžiuginti. Tokiomis aplinkybėmis proga pasirūpinti namais ar šeimos reikalais gali būti sėkmingai praleista.

Jautis. Dėmesys gali krypti namų, šeimos reikalų link – jie ir pajudėti, ką svarbaus nuspręsti vers, bet kartu ir labai maloniai nudžiuginti gali. Taip pat ši savaitė skatins bendrauti su įvairiausiais žmonėmis ir gali suteikti progų gauti finansinės naudos.  Mielai dalysitės su aplinkiniais.

Dvyniai. Ta vidinė spyruoklė, pastarąsias savaite vertusi eiti, daryti, nerimti bus „prisukta“ iki pat savaitės pabaigos, o sekmadienį staigiai atsileis. Tad jeigu yra svarbių tvarkytinų reikalų – verta jų imtis dabar. Beje, džiugins piniginiai reikalai. Galimos trumpos, bet smagios išvykos.

Vėžys. Būsite energingi, veiklūs, kūrybiški, geros nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Žinoma, dabar geriausiai seksis veikla, kurios imstės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai, ir kuriai reikės tam tikro kūrybiškumo. Maloniai džiuginti gali piniginiai reikalai.

Liūtas. Viena vertus, būsite labai energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, kita vertus, būsite kupini ir asmeninio žavesio, kuris padės atverti visas duris ir širdis. Žodžiu, bus būdingas asmeninės jėgos ir žavesio junginys, geriausiai pritaikomas asmeniniams reikalams tvarkyti.

Mergelė. Tikėtina, kad darbe nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, tvarkytinų reikalų ir suktis reikės sparčiai. Vėlgi, sulig šia savaite veikti skatinančios aplinkybės pasibaigs, todėl verta naudotis proga. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug smagaus bendravimo su artimais draugais.

Svarstyklės. Tikėtina, kad bus nemažai veiklos darbe, profesijos srityje. Tačiau vyraus įprasti, gerai žinomi darbai, todėl smarkiai pavargti nepavyks. Naujienų šioje srityje gali būti kitą savaitę. Džiugins kolektyvinė veikla – įdomios, smagios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai.

Skorpionas. Atrodo, teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali būti nemažai įtempto darbo, bet kartu bus ir nemažai smagių, malonių aplinkybių, kurios džiugins. Taip pat ši savaitė džiugins keliaujančius – kuo puikiausiai pavyktų ir smagiai pajudėti, ir save palepinti.

Šaulys. Puikus metas – būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos. Tačiau kur šią būseną pritaikyti yra nelabai aišku, mat darbe darbų bus ne per daugiausia, o tvarkos namie niekas gadinti ar keisti neketina. Palankus metas ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti, taip pat tvarkyti juridinius, teisinius reikalus.

Ožiaragis. Atrodo, šią savaitę darbe darbų bus ne per daugiasia, vyraus įprasta rutina, o namie – įprasta tvarka. Dėl to liks laiko kitiems dalykams. Vienas jų – asmeniniai santykiai su svarbiais jums asmenimis. Jie gali būti ir dalykiniai, ir asmeniniai, kuriuos puoselėti laikas labai palankus.

Vandenis. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir/ar pareigų, įsipareigojimų vykdymo gali būti ne taip jau mažai. Be to, dabar yra labai palankus metas rūpintis sveiktos, sveikatingumo reikalais. Taip pat ši savaitė gali nudžiuginti apdovanodama puikiais santykiais su svarbiais jums žmonėmis. Juos puoselėti metas tiesiog puikus.

Žuvys. Vasara nenustoja džiuginti – tikrai nestigs smagių, malonių aplinkybių, progų smagiai pasilinksminti. Būsite labai kūrybiški, todėl puikiai seksis veikla, susijusi su tokia veikla. Gali būti nedidelių, bet gana svarbių reikalų namie arba susijusių su namais – geras metas juos sutvarkyti ir pamiršti. Ir geras metas pasirūpinti savo sveikatingumu.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...