Šeimos skausmui ribų nėra: 5-metė australė mirė suvalgiusi dešrelę

Maža mergaitė iš Australijos mirė tragiškomis aplinkybėmis – ji mamos automobilyje užspringo, valgydama savo mėgstamiausią užkandį.

Penkerių metų Imogen Lennon važiavo namo į Kanovindrą, Naujojo Pietų Velso centrinėje dalyje, Australijoje, kai staiga pradėjo dusti, rašo mirror.co.uk.

Sėdėdama ant galinės sėdynės mamos Samanthos automobilyje, Imogen sausio 16 d. ėmė dusti valgydama dešrelę.

Gyvybės išgelbėti nepavyko

Samantha paskambino greitajai pagalbai, bet jai buvo pasakyta, kad ji yra per toli, kad spėtų atvykti laiku. Ji pati nuvežė dukrą į ligoninę, padedama nepažįstamo žmogaus. Nepaisant visų pastangų, mažoji Imogen mirė ligoninėje.

Šeimos draugė Tamara Harrison teigė, kad Imogen mirtis buvo „tragiška“, o mergaitė buvo „ryški, ryžtinga, mylinti ir žinanti, ko nori“.

Tamara paaiškino: „Imogen mama Sam pasiėmė Imogen iš plaukimo pamokos sausio 16-osios popietę.

Važiuodama namo Imogen valgė mėgstamą skanėstą – dešreles ir kalbėjosi su mama, sėdėdama ant galinės sėdynės, kai staiga pradėjo dusti.

Nepaisant didvyriškų Sam pastangų, skambučio greitajai pagalbai, praeivio pagalbos ir nuvežimo į ligoninę – greitoji pagalba buvo per toli, kad spėtų atvykti laiku – gražioji Imogen vėliau ligoninėje mirė.“

 

Tamara pridūrė, kad Imogen šeima, įskaitant Samanthą ir jos vyrą Billą, yra „sugniuždyta“ po šios tragedijos.

Ji pridūrė: „Tokią tragišką netektį sunku suvokti, nėra žodžių, kuriais būtų galima apibūdinti, kokia sugniuždyta yra Imogen šeima. Neįsivaizduojame gyvenimo be Imogen.“

Tamara tikisi, kad jai pavyks nuimti „naštą“ nuo tėvų pečių ir sumokėti už Imogen laidotuves:

„Visi, kas pažįsta šią porą, žino, kad yra tikri kovotojai, visada padedantys kitiems. Jei kam nors reikėtų pagalbos, jie nedvejodami atiduotų savo paskutinius marškinius.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer