Šį paprastą mišinį gėrė kasdien: kilogramai tirpo akyse

Norite atsikratyti nereikalingų kilogramų, tačiau neprisiruošiate pradėti gyventi sveikai, o valgyti – subalansuotą maistą? Yra būdas, galintis jums padėti kovojant su papildomais ir nereikalingais kilogramais.

Justhealthylife.com rašo apie 28-erių Aną, kuri kasdien gėrė tam tikrą mišinį, padėjusį jai atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Ji šį gėrimą vartojo vieną kartą per dieną, dvi savaites, likus pusvalandžiui iki pagrindinio valgio. Po dviejų savaičių rekomenduojama padaryti pertrauką ir vėl gerti šį gėrimą.

Skelbiama, kad jis skaido riebalus, pašalina iš organizmo toksinus, stabilizuoja rūgščių ir vandens balansą organizme. Būtent tai teigiamai veikia kilogramų kritimą. Rašoma, kad jau po savaitės pajusite, kad svoris tirpsta tiesiog akyse.

Jums reikės:

Pusės citrinos sulčių, pusės arbatinio šaukštelio sodos ir 250 ml vandens. Paruoškite gėrimą ir vartokite jį taip, kaip nurodyta.

Specialistai perspėja, kad tokių metodų galima imtis tik tuo atveju, kai esate sveiki. Lieknėti ir mesti svorį reikėtų vengti nėščiosioms bei žindančioms, žmonėms, sergantiems odos ligomis, cukriniu diabetu, hipertenzija, venų varikoze ir kitomis sudėtingomis ligomis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...