Šią „Teletabių“ sceną uždraudė rodyti visame pasaulyje: kelia šiurpą

Prabėgus dešimtmečiams, atskleistas „Teletabių“ ekskizas, pavadintas „Liūtas ir lokys“, kurį buvo uždrausta rodyti. Necenzūruota versija, sukurta dar 1997-aisiais, buvo patalpinta į „Youtube“.

„Teletabiai“ buvo itin mėgstama britų televizijos laida vaikams apie keturis spalvingus veikėjus – Tinkį-Vinkį, Lialią, Dipsį ir Pou. Jie rodyti nuo 1997 iki 2001 metų, rašo thesun.co.uk.

Kiekvienas, kuris žiūrėjo laidą, gali prisiminti, kad ji buvo juokinga, spalvinga ir edukacinė, bet paprastai nepasitaikydavo baisių vietų.

Uždraudė rodyti vaikams

Tačiau vienas „Teletabių“ ekskizas, kuris buvo ištransliuotas 1997 m., iš tikrųjų buvo toks bauginantis, kad jį uždrausta rodyti visose pasaulio šalyse.

JAV visą epizodą, kuriame buvo rodomas „Liūto ir lokio“ eskizas, PBS uždraudė po to, kai susilaukė nemalonių žiūrovų reakcijų.

1999 m. jis buvo uždraustas dar daugelyje šalių, Jungtinėje Karalystėje šis epizodas buvo cenzūruotas tik 2001 metais.

„Liūtas ir lokys“ – ekskizas apie du veikėjus, išpjautus iš kartono, kurie, nenuostabu, buvo liūtas ir lokys. Pirmiausia pasirodė lokys, po kurio pasirodė liūtas, kuris persekiojo lokį.

Originaliame ekskize „Teletabių“ vaikėjai buvo išsigandę atvykusi lokiui, kuris keletą kartų kartojo tą patį sąkinį: „Aš lokys, aš lokys, aš ateinu!“

Po to, kai lokys pasirodė ekrane, jis toliau kalbėjo bauginančiu balsu: „Aš lokys, aš lokys, rudais pūstais plaukais. Aš slapstausi nuo liūto, bet jis nežino, kur.“

Tada atėjo „baisusis“ liūtas: „Aš esu baisusis liūtas, turintis didelius baisius dantis. Aš baisus išorėje, kaip ir viduje.“

Vėliau paaiškėjo, kad šios scenos buvo per daug traumuojančios jauniems žiūrovams ir tėvai išreiškė pasipiktinimą, nes jos nėra „tinkamos vaikams“. Vienoje 1997-ųjų recenzijoje ši scena netgi buvo pavadinta „didžiausiu visų laikų siaubo filmu“.

Po ketverių metų BBC paredagavo ekskizą, kad jis būtų tinkamas vaikams. Cenzūruotame ekskize daugelis originalių elementų buvo pakeisti.

Dabar Teletabiai džiaugėsi pamatę lokį. Lokio balsas taip pat buvo paredaguotas, kad neskambėtų taip baisiai, o grėsminga muzika pakeista į nuotaikingesnę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer