Širdį draskantis meilės trikampis: santuoką ar meilužį pasirinks dvejonių kankinama moteris

Ištekėjusi moteris įsimylėjo kitą vyrą ir negali apsispręsti, kurį pasirinkti. Ką nuspręs tarp dviejų vyrų atsidūrusi moteris? Laidos „TV Pagalba“ vedėja Gerda Žemaitė vyko padėti pasirinkimo kryžkelėje atsidūrusiai moteriai, kuri dviems vyrams jaučia vienodai stiprius jausmus.

Naujasis Irmos širdies draugas Remigijus prisipažįsta, kad nuo pat pirmos minutės neabejojo, kad tai jo žmogus. Meilei trukdo santuoka, nes Irma turi vyrą. Naujasis moters draugas nori, kad jo mylimoji kuo greičiau paliktų vyrą, namus ir pradėtų su juo kurti naują gyvenimą.

„Kaip supratau jie kartu jau 27-eri metai. Ji iškart pasakė, kad yra oficialiai neišsiskyrusi. Man tai netrukdė, nes man pačiam taip yra buvę nutikę“, – prieš televizijos kameras neslėpė Remigijus.

Dvejonių kankinamas Remigijus nori konkrečiai išsiaiškinti, ar tikrai Irma jį myli ir nori su juo tęsti gyvenimą. Jo atvykimas, kur Irma gyvena su savo vyru, moteriai buvo itin netikėtas ir nelauktas. Ši teigia, kad su savo dabartiniu vyru gyvena po vienu stogu, tačiau jokių intymių santykių su juo jau senai nebėra.

„Manęs mama paprašė, kad mėnesį galėčiau su savimi pabūti ir apsispręsti dėl savo jausmų, visgi mes išgyvenome kartu 30 metų“, – skirti laiko aspsisprendimui prašys Irma.

Ką pasirinks meilės trikampyje atsidūrusi moteris?

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...