Skauda net žiūrėti: gimnastė pasirodymo metu susilaužė abi kojas

DĖMESIO

Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

ATIDARYDAMAS ŠĮ PUSLAPĮ, AŠ PATVIRTINU, KAD MAN JAU YRA 18 METŲ.

Sporto pasaulyje nutinka visko, tačiau tai, ką savaitgalį patyrė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) gimnastė Samantha Cerio, tiesiog pribloškia ir šokiruoja. Pasirodymo metu mergina susilaužė abi kojas ir taip veikiausiai iškart baigė savo karjerą.

JAV universitetų „lygoje“ S. Cerio atstovavo Auburno Aukštąją mokyklą ir siekė patekti į pusfinalį, tačiau visos viltys netrukus subliuško.

Pirmąją pasirodymo dalį sėkmingai atlikusi sportininkė įsibėgėjo ir norėjo atlikti įspūdingą „sukutuką“ ore, tačiau po akimirkos ji nusileido, ko gero, skausmingiausiu įmanomu būdu.

Vos pasiekusi žemę S. Cerio sugriebė abi savo kojas ir ėmė klykti – jos keliai buvo persisukę į priešingą pusę. Visa laimė, kad po kelių sekundžių merginai buvo suteikta pirmoji medicininė pagalba, o dar po kurio laiko sportininkė buvo išgabenta į ligoninė.

Neabejojama, kad šis pasirodymas gimnastei tapo paskutiniu karjeroje. Apie tai prabilo ir sportininkės trenerė Jeff Graba, užsiminusi, kad jai savo benražygę beliko apkabinti ir trumpai palinkėti stiprybės iškenčiant laukiančius gydymosi procesus.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...