Skaudžią vaikystę išgyvenusi „Namas“ žvaigždė – džiaugiasi gyvenimu: atvėrė širdį

Pokyčiams įkvepiančioje realybės laidoje „Namas“ išgarsėjusi Edita (33) turbūt bene labiausiai įsirėžė projekto gerbėjams ir žiūrovams atmintyje. Šviesiaplaukė moteris savo drąsa ir tvirtu charakteriu iškart išsiskyrė iš kitų dalyvių. Tiesa, tokia Edita ir gyvenime – už save kovojanti ir nebijanti savo nuomonės.

Realybės šou „Namas“ metu buvo atskleista ir istorija, dėl kurios moteris pateko į šį projektą. Pasak laidos rengėjų, du žodžiai, kuriais galima pravirkdyti Editą, yra – alkoholikų genai. Projekto metu Edita papasakojo, kad buvo įvaikinta ir to ilgą laiką nežinojo. Jos įtėviai paslaptį slėpė iki tol, kol jai suėjo 14 metų.

Grožio sferoje dirbanti moteris sutiko su tv3.lt skaitytojais pasidalinti savo asmeninio gyvenimo užkulisiais ir jos mylimu darbu.

Edita, kiek laiko dirbate grožio srityje?

Jau skaičiuoju penktus metus. Iš pradžių priauginau blakstienas, vėliau nėriau gilintis ilgalaikio makiažo subtilybių. Aš dirbau įvairiose įmonėse, buvau, kaip sakant, juoda darbininkė, eilinis žmogus. Man visuomet buvo labai įdomu, kaip sukuriamas toks įvaizdis.

Pamenu, pasiskolinau pinigų, kad galėčiau nueiti į mokymus. Tuo metu mamai, auginančiai sūnui, buvo per brangus malonumas taškytis tokiais pinigais mokymams. Kai viso mėnesio algą turi vienai dienai padėti, yra per daug. Manau, kad visoms, kurios dirba tokį darbą, reikia paminklą pastatyti.

Ar nebuvo sunku įsitvirtinti? Atrodo, kad grožio specialisčių tikrai yra labai daug…

Buvo be proto sunku. Kai tik baigiau mokymus, mane kaip tik išmetė iš darbo, ieškojau kabineto, kas mane priimtų, kad galėčiau kviestis klientes ir gražinti jas. Kiekvieną kartą atsimušiau į sieną. Viskas pagerėjo, kai išvykau į Klaipėdą, o anksčiau Mažeikiuose klientes puošdavau jų namuose.

Turbūt ir žmonių, kurie susidomėjo jumis, tikrai padaugėjo…

Žmonės daugiau kreipiasi iš smalsumo. Klausia, ar pešioju antakius, bet aš tuo neužsiimu. Kitąkart žmogui įdomu ateiti už kelis eurus pažiūrėti, kaip realybėje ta Edita atrodo. Bet gandai yra viena, kita – realybėje. Aš nenoriu, kad eitų bet kas ir tiesiog žiūrėtų į mane, kaip į eksponatą. Na, o jei norite mane pamatyti, galite atpažinti prekybos centruose, kino teatruose…

Kokias procedūras atliekate?

Lūpos, akys, antakiai, ilgalaikio makiažo šalinimas ir panašiai. Aš tvarkau nesusikalbėjimo ir nesusipratimo pasekmes. Užsiimu ir ilgalaikio makiažo, ir tatuiruočių šalinimu. Būna visokių atvejų. Kaip juokauju – ir paišau, ir trinu. Jei moterys bijo, sakau, kad nėra ko, jei kas ne taip gyvenime – viską galima anuliuoti ir vėl pradėti iš naujo. Tik reikia atsirinkti, kur, kokios priemonės, kad neprisidaryti žalos.

Ar pati esate save kaip nors pasitobulinusi?

Aš prisiauginusi nagus, blakstienas ir plaukus. Mano plaukai neauga, jų nedaug, todėl visą gyvenimą norėjau ilgų kasų, kad būčiau kaip tikra lietuvaitė. Mano pačios nagai stiprūs, bet prisiauginu dėl patogumo, kad būtų tvarkingi ir gražiai nulakuoti, nelūžtų. O mano darbe būna visko – tai atsitrenki su nagu, tai dar kas, dėl patogumo.

Kaip vertinate moteris, kurios pasisako prieš bet kokį gražinimąsi ir yra tik už natūralų grožį?

Aš pabrėžiu savo klientėms, kad bet kokių nesąmonių tikrai nedarysiu. Mes namuose su juodu pieštuku galime prisidaryti nesąmonių. Aš paryškinu jų natūralų grožį, nedarome čia barbių.

Merginos, kurios naudojasi ilgalaikėmis procedūromis, tobulinasi, jei turi pinigų, noro keistis, kodėl ne? O tos, kurios bumba, sako, kad negražu, per daug, man atrodo, kad pačios neturi pinigų ir pavydi.

Aš anksčiau irgi negalėjau sau leisti prisiauginti plaukų, nagų ar blakstienų. Negimiau turtingoje šeimoje, kad galėčiau tuo mėgautis. Dabar atėjo ta diena, kai galiu sau leisti, tai kodėl to nedaryti? Jei noriu antakių, nueinu ir pasidarau tuos antakius. O tos, kurios kalba, dažniausiai neturi pinigų, tik to nepripažįsta. Neseniai dariau merginai ilgalaikį lūpų makiažą, neatsidžiaugiau rezultatu, tačiau atsirado tų, kurie sakė, kad negražu, baisiai atrodo… Ar skauda žmonėms nuo to? Jei aš noriu, aš pūsiu, didinsiu. Aš tokia ir būsiu. Ne dėl kitų mes gyvename. O brudą pila tas, kas pavydi arba neturi pinigų.

Ar brangios grožio procedūros?

Kainos yra įvairios. Į jas įeina priemonės, darbas, mano mokymai, praktika, žinios. Atsižvelgiu, ar klientė su senu ilgalaikiu makiažu, ar ne. Kaina tikrai nėra maža, bet atsižvelgiu į tai, kad moteris, kuri turi mažesnį biudžetą, irgi nori būti graži. Dėl to dažnai skelbiu akcijas ir konkursus, kad moteris, kuri negali sau leisti išleisti tų pinigų, galėtų pasilepinti ir tuo pasinaudoti. Dėl to kainos svyruoja. Per savo gimtadienį net klientėms leidau nemokėti – ne aš dovanas gavau, o aš joms dovanojau. Pinigai visiems yra skaudi tema, todėl geriau neįvardyti.

O tai kas jums moteryje yra gražiausia?

Man gražiausia – vidus, kuris mažiausiai matomas. Nėra negražių moterų – visos esame gražios. Kiekviena esame tobula, tik ne visi mokame tai įžvelgti ir vertinti.

Atrodo, kad darbe praleidžiate visą laiką…

Aš darbe galiu būti ir šeštadienį ir sekmadienį, tai mano malonumas. Džiaugiuosi tuo, ką veikiu ir ką darau. Man patinka džiuginti ir kelti šypseną, pasitikėjimą kitiems. Esu atkreipusi dėmesį, kad kitos grožio specialistės neleidžia savo klientėms jų trukdyti savaitgalį… Tai palaukite, tu paėmei iš jos pinigus pirmadienį, o į iškilusius klausimus negali atsakyti? Man gali skambinti bet kada, dėl kiekvieno iškilusio klausimo. Kaip sugebėjau paimti pinigus, taip sugebu atsakyti ir į iškilusius klausimus. Esu dėkinga visoms klientėms, kurios savo grožį patiki man. Tik jų dėka esu, kas esu.

O ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

Aš labai mėgstu gamtą, gryną orą. Mano didžiausias poilsis – išvažiuoti į kaimą, pas uošvius į sodybą ir gryname ore, lauke ramiai pagulėti. Atrodote tikrai savimi pasitikinti ir drąsi – ar tikrai tokia ir esate?

Aš savimi esu labai patenkinta, net pagalvoju, kad esu per didelė savimyla. Pasipylė komentarai, kad mano baisūs paakiai, kokios blakstienos, nagai lyg pas vanagą… Atsisėdau ir galvoju: Gražina yra ir pasitobulinus veidą, prisipūtusi krūtinę, bet ji jiems irgi neįtinka. Aš neįtinku, nes nesu prisipūtusi, o ji netinka dėl to, kad prisipūtusi. Panašu, kad žmonės yra prasto regėjimo arba suintensyvėjęs jų pavydas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...