Skyrybų dramą išgyvenusios Straleckaitės žodžiai sujaudins: daugelis moterų supras

Šokėja Eglė Straleckaitė prieš daugelį metų išgarsėjo populiariuose šokių projektuose. Garsi moteris kiek vėliau iškėlė įspūdingas vestuves, susilaukė dukros, tačiau su mylimuoju pasuko skirtingais keliais.

Visai neseniai ji savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo kadru su dukra Vakare. Moteris skyrė jautrius žodžius.

„Na, bet ir keistas reiškinys ta MAMA. Nuvargę ir persidirbę mes svajojame tik apie tai, kaip pagulėtume prie jūros tyloje, pietautume negaminant ir neplaunant indų, gurkšnotume vėsų kokteilį skaitant knygą apie nieką daugiau negalvojant. Ir vos tik sėdame į lėktuvą svajonių link – įjungę skrydžio režimą iškart puolam peržiūrinėti vien tik mažylio nuotraukas ir video, kurie užėmę visą telefono atmintį.

Artimiesiems skambiname video call ar prašome atsiųsti bent po akimirką, o, blogiausiu atveju, trumpai papasakoti, kaip jie valgo, sėdi ant puoduko, žaidžia ir miega. Ir panašu, kad ilgam nieko čia jau sau nebepadarysi“, – rašė Eglė.

Primename, kad birželio 25-ąją jai suėjo 27-eri. Šia proga garsi moteris atskleidė, kokie yra jos didžiausi troškimai.

Garsi moteris šia proga atskleidė diždiausias savo svajones..

Dar visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad ji ir jos sutuoktinis Justinas suka skirtingais keliais. Visgi panašu, kad žymi moteris šiuo metu spinduliuoja pavydėtinu žavesiu ir energija. Švęsdama gimtadienį, moteris atvirauja, kad ji labai mėgsta savo gimtadienius. „Gal čia yra toks ego, bet man patinka ši šventė. Gimtadienius man mama nuo mažens darydavo. Ji sugalvodavo visko su žaidimais, su vaišėmis. Aš visuomet laukdavau jo.“

Be materialių dalykų gražuolė norėtų ir kažkur nuvykti, pamatyti kažką naujo. „Aš labai mėgstu keliones. Be galo mėgstu egzotiką, tai sau palinkėčiau daugiau atsipūsti, kitąmet daugiau pakeliauti ir tiek daug nedirbti“, – juokauja ji.

Tačiau didžiausias gražuolės troškimas yra vaiko gerovė. „Taip pat noriu sukurti gerą gyvenimą, gerą derlių savo vaikui, tai orientuojuosi į tai“, – teigia Eglė.

Veikli moteris priduria, kad jeigu nieko nedarytų ir tik ilsėtųsi, ji jaustųsi blogai. Eglė mėgsta iššūkius ir nevengia darbo, o tai rodo ir jos pasiryžimas dalyvauti maratone, kuriame įveikė 21 kilometrą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...