Staigmena „Meilėje be sienų“ – iš projekto pašalinti du dalyviai: vyrai neslėpė apmaudo

Nepakartojamas TV3 ir Go3 vasaros šou „Meilė be sienų“ tęsiasi. Visai neseniai devynios ukrainietės prisistatė trims lietuviams vyrams. Tikros meilės išsiilgę dalyviai ir toliau kuria savo nepakartojamą vasaros meilės nuotykį.

Tarptautinis projektas suvienys antrosios pusės beieškančius žmones iš Lietuvos ir Ukrainos.

Praėjusi diena vyrams buvo labai sunki, o laiko pasitaisyti jau nebeliko. Nemaloni tiesa… Lietuviams vyrams, pasirodo, reikia gerokai pasitempti.

Merginos pagaliau susivienijo ir priėmė nuosprendį. Ukrainiečių nesužavėjo tylusis Mažvydas.

„Merginos vienbalsiai nusprendė, kad pirmasis projektą palieka ir jau rytoj savo lovoje atsibus Mažvydas“, – pranešė „Meilės be sienų“ vedėjas Justinas Jankevičius.

Mažvydas savo jausmus slepia po šypsena: „Pradžioje man patiko viena mergina, bet vėliau pasikeitė nuomonė ir pradėjo patikti kita, bet buvo likę mažai laiko.“

Tiesa, vyrai nežino svarbiausio: šįvakar kris ir dar vienas dalyvis. Ir tai – dar ne visi siurprizai, kurie laukia dalyvių.

„Dar viena kulka..“, – J.Jankevičius nutaria patampyti likimą už ūsų. – „Sveikinu pasiliekančius ir labai ačiū tau, Dovydai.“

Merginos balsavo, kad projektą turi palikti ir žydraakis Dovydas.

„Emocijas laikau giliai viduje, jaučiu didelį nusivylimą. Esu piktas ant savęs, kad neišnaudojau to, ką galėjau ir neatsiskleidžiau“, – kalbėjo vaikinas.

Tiesa, nors Dovydas išliejo širdį ir kai kurias merginas net išvadino gyvatėmis, viena jų iškritusiam vaikinui parengė staigmeną.

Kokia tai staigmena?

Naujasis tarptautinis, dvi šalis – Lietuvą ir Ukrainą – sujungsiantis TV3 ir Go3 projektas, jau nuo liepos pradžios pakvies pasinerti į meilės, užburiančio flirto ir netikėtumų kupiną kelionę, kartu su jokių kliūčių neribojamos meilės ištroškusiais dalyviais. Ir visai nesvarbu, kad žmonės – iš skirtingų šalių. Juk meilės kalbą supranta visi…

Lietuviai vaikinai jau įrodė, kad čia susitikti su merginomis jau nekantrauja – vos per pirmas 2 savaites projekte sudalyvauti panoro virš 700 lietuvių, o kai kurie jų net pripažino, jog svajoja sutikti tokią moterį, kurią galėtų vesti. Noras rasti gyvenimo draugą projekte ves ir merginas…

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...