Stasys mylimajai davė viską, tačiau jai nebuvo gana: „Ji pradėjo eiti per visus vyrus“

Stasys dėl savo mylimosios darė viską, jis ją taip įsimylėjo, kad, kaip pats sako, buvo netekęs proto, tačiau moteriai to nebuvo gana – Stasio mylimajai dėmesio reikėjo ir iš kitų vyrų.

TV3 laidoje „TV Pagalba“ vyras pasakojo, kad jis draugavo su Stanislova. Jų santykiai truko 8-erius metus, tačiau viskas klostėsi ne taip, kaip vyras tikėjosi.

„Ji pas mane daugiau būdavo ilgiausiai savaitę, pinigai baigiasi – ji dingsta. Aš išeinu pas kaimyną mėšlą sukrauti ar malkas pjauti, ji sako, kad be alkoholio ir cigarečių negrįžčiau“, – pasakojo vyras.

Vieną dieną Stasys gavo žinutę, kad kuo skubiau turi grįžti namo. Mylimoji esą mėgdavo vyrą pašokdinti, todėl jis metęs darbus parlėkė namo, kuriuose moters net nerado. Ji pranešė, kad nebenori būti kartu ir reikia užbaigti draugystę. Statys tada jautė ir dabar neabejoja – moteris išėjo pas kitą.

„Ji man pasakė, kad manęs neberasi namuose ir kad už 20 minučių juose būtumei. Parvažiuoju į namus – nei rankinuko, nei pačios. Durys užrakintos, raktas padėtas. Skambinau paklausti, kur yra, pasakė, kad ne mano reikalas. Vėliau pasakė, kad ji yra pas mamą.

Ji visą laiką buvo girta ir davėsi su visokiais vyrais, kaimynais. Aš vėliau sužinojau dar baisesnių dalykų – ji man į alkoholį pildavo visokių nesąmonių, kad mane apsvaigintų, kad aš pasimesčiau. Ji atsiveždavo vyno, man pildavo ir aš nuo tos nesąmonės taip pat pradėjau gerti“, – sakė Stasys.

Vyras vis tikėjosi, kad mylimoji subręs ir pradės rimčiau žiūrėti į gyvenimą, nes nieko kito jis taip nemylėjo. Jis net ryžosi rimtam žingsniui ir pasipiršo mylimajai.

„Ji pradėjo eiti per visus vyrus, gerti. Atvažiuodavo čia visokie ir išsiveždavo ją iš mano namų“, – teigė Stasys.

Jau maždaug pusmetis, kaip pora lyg ir išsiskyrusi. Stasys neslepia, kad ši meilė jį labai įskaudino ir širdyje paliko gilių randų visam gyvenimui, todėl dabar vyras nori atsiimti pinigus, kuriuos investavo į mylimąją.

„Aš norėčiau, kad ji mane paliktų ramybėje ir man atsiskaitytų pinigais, kuriuos į ją sukišau. Ta suma yra apie 3000–4000 eurų, nes aš jai pirkau ir drabužius, ir parfumeriją, ir maistą“, – sakė vyras.

Šiuo metu Stasio gyvenimo meilė gyvena nakvynės namuose, todėl tą sumą atgauti gali būti labai sunku.

Ar jam pavyks, ar vis dėl to jie susitaikys, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer