Stebint N. Savčenkos dramą, dar geriau išryškėja Lietuvos politinio elito srutos

Kovo 22 d. Ukrainos parlamente sumalta į miltus ir sulaikyta Lietuvos bei buvusi Ukrainos didvyrė Nadia Savčenko. Prieš tai Ukrainos parlamentarai jai vieningai panaikino neliečiamybę.

Kaip jau buvo skelbta, Ukrainos tyrėjai turi nenuginčijamų įrodymų, kad N. Savčenko asmeniškai planavo, asmeniškai verbavo, asmeniškai dalino nurodymus, kaip įvykdyti teroristinį aktą Ukrainos parlamento salėje, kovinėmis granatomis sunaikinant dvi ložes, minosvaidžiais nugriaunant Aukščiausiosios Rados kupolą ir automatais pribaigiant tuos, kurie išgyvens.

Informuojama, kad N. Savčenko ne tik ketino įvykdyti šiurpų teroristinį aktą, bet tarnauja Vladimirui Putinui ir jo, kaip sakoma Lietuvoje, teroristinei-mafijinei valstybei.

Čia galima pamatyti buvusios didvyrės sulaikymo akimirką:

Kai beveik prieš dvejus metus iš Rusijos kalėjimo paleista N. Savčenko lankėsi Lietuvoje, mūsų šalyje tai tapo metų įvykiu – žurnalistų dėmesys bei reportažų ir straipsnių gausa, aukščiausių šalies politikų šiltos kalbos ir glėbėščiavimasis su didvyre – visai tai buvo tapę kasdiene Lietuvos euforija.

Tačiau po to, kas atsitiko su N. Savčenko vakar, nei straipsnių, interviu bei reportažų, nei skambių linkevičių, grybauskaičių, landsbergių, pavilionių, kasčiūnų ir panašių gausybės lietuviškų politinių srutų bei daugeliui metų užsikonservavusių veikėjų pareiškimų mes negirdime. Tvyro kukli tyla.

Net ketvirtus metus dėl Ukrainos lakūnės N. Savčenkos badaujantis liberalas Petras Auštrevičius taip pat neišlemeno nė žodžio apie tai, dėl ko jis tiek laiko gyvas vien tik duona ir vandeniu…

Todėl ekspertai.eu kviečia pasižiūrėti prieglobstį Europos Sąjungoje gavusio ukrainiečių žurnalisto Anatolijaus Šary įspūdingą apžvalgą, kaip vakar viskas vyko Ukranos parlamente, vieningai smerkiant dabar jau buvusią šios šalies didvyrę.

Prisiminkime kelias iš daugelio džiaugsmo ir skausmo akimirkų su Lietuvos ir buvusia Ukrainos didvyre N. Savčenko:

P. S.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą finansais ir vienintelė Europoje karinėmis priemonėmis, taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją ir sparčiau artėti prie „vakarietiško“ gyvenimo sampratos.

www.ekspertai.eu

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...