Studijos Londone – visiems prieinamas europietiško lygio aukštasis išsilavinimas

Norint stoti į bakalauro studijas universitete privaloma turėti vidurinės mokyklos baigimo atestatą arba Level 3 Diplomą. Taip pat, priklausomai nuo universiteto, gali prireikti motyvacinio laiško, rekomendacijų ir IELTS anglų kalbos testo, kurio minimalų balą norint tapti universiteto studentu kiekvienas universitetas yra nustatęs individualiai. Taip pat reikalaujama, kad būsimam studentui būtų nuo 18 iki 60 metų.

Studijoms JK suteikiamos geros finansinės galimybės

Net ir ketindama išstoti iš ES, Jungtinė Karalystė yra atvira čia norintiems studijuoti kitataučiams ir suteikia galimybę gauti pilną studijų finansavimą bei paskolą pragyvenimui – iki 2019 metų rugsėjo studentams paskolos bus teikiamos tokiomis pat sąlygomis kaip ir anksčiau. Anot pagalbą į Londono universitetus stojantiems lietuviams teikiančios įmonės „Need One UK“ vadybininkės, valstybė būsimam studentui gali suteikti iki 10 000 svarų dydžio paskolą studijoms ir 10 000 – 18 000 svarų paskolą pragyvenimui. Taip pat svarbu yra tai, kad baigę studijas žmonės paskolą turi grąžinti tik tuo atveju, kai jų metinis uždarbis viršija 25 000 svarų.

Anglijos studentai taip pat gauna nemažai kitų lengvatų ir nuolaidų, tokių kaip nuolaidos parduotuvėse ir kavinėse, miesto transporto lengvatos ir kt.

Stojimo procesas nenusimanančiam žmogui – sudėtingas

Didelė dalis žmonių, norinčių studijuoti Londone, atsisako šios galimybės, nes stojimo į Anglijos aukštąsias mokyklas procesas reikalauja daug kantrybės, laiko ir pastangų, ypač tuo atveju, jei viskas tvarkoma nuotoliniu būdu bei savarankiškai. Kad procesas nesukeltų didelio streso, suteikti reikiamą informaciją ir supaprastinti stojimo eigą siūlo įvairios konsultacinės bendrovės. Viena iš jų – „Need One UK“ – džiaugiasi, kad per daugiau nei penkerius savo veiklos metus išpildė virš 300 žmonių svajonę sėkmingai tapti Londono aukštųjų mokyklų studentais, o stojančiųjų skaičius kasmet didėja. Kadangi tokia pagalba stojantiesiems nieko nekainuoja, bet kuriuo atveju verta ja pasinaudoti – pradedant konsultacija ir baigiant stojimo dokumentų sutvarkymu.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie stojimą į Londono aukštąsias mokyklas kreipkitės:

el. paštu jurgita@needoneuk.com arba telefonu +44 7451 850 444
el. paštu info@needoneuk.com arba telefonu +44 7425 055 666

Taip pat daugiau informacijos svetainėse:
http://www.needoneuk.com/,
http://www.studylondon.org.uk/
ir Facebook’o puslapyje: https://www.facebook.com/Studijos-Londone-1383717688541364/

Adresas:
Imperial Offices St Georges House, 2-4 Eastern Road, Romford, Essex, RM1 3PJ

„Need One“ informacija

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...