Stumbrienės gimtadienio rytas – tarsi iš pasakos: to pavydėtų ne viena

Spalio 5-ąją 36-ąjį gimtadienį atšventė verslininkė Inga Stumbrienė. Garsi moteris su savo sekėjais visuomet pasidalija įvairiais savo gyvenimo kadrais, todėl po gimtadienio jos paskyroje taip pat padaugėjo šventiškų nuotraukų.

nga savo „Instagram“ sekėjams rodė, kaip ji pasitiko savo gimtadienio rytą. „Vieniems į lovą reikia pusryčių, kitiems kavos, o man torto ir balionų“, – šyptelėjo ji.

Inga taip pat pasidalijo kadrais, kurie kaipmat sulaukė internautų dėmesio bei komentarų. Žinoma moteris pozavo lovoje su baltu chalatu, jos rankoje buvo rožinis tortas, o virš galvos kabėjo daugybė rožinių ir sidabrinių balionų.

Prieš tai ji dalijosi kadrais iš fotostudijos, kurioje Inga pozavo su geltona suknele, o rankoje laikė gelsvą keksiuką.

„Tegul vakarėlis prasideda“, – skelbė ji.

Portalas tv3.lt primena, kad neseniai kalbinta I. Stumbrienė neslėpė, kad per gimtadienius dažniausiai sulaukia ir kitokių staigmenų – ją mielai visuomet stebina ir dukrelė Estela bei sūnus Gabrielius: „Vaikai nustebina įvairiais piešinėliais, darbeliais, delikatesais, kuriuos dukrytė iškepa.“

Vis dėlto žinoma moteris yra gavusi ir be galo išradingų dovanų, kurias atsimena iki šiol.  „Tikriausios pačios netikėčiausios dovanos yra tada, kai padovanojami tikri gyvūnėliai. Vieną sykį esu pajuokavusi, kad norėčiau kailinių. Kažkas man tuos kailinius ir įteikė, bet jie buvo kitokie – gyvas šinšiliukas! Atsibudusi ryte ir nusileidusi į pirmą aukštą pamačiau svetainėje narvelį su tikru šinšiliuku. Tai buvo viena netikėčiausių staigmena“, – juokėsi ji.

Visą interviu su gimtadienį švenčiančia žinoma moterimi galite rasti čia.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...