Su šiais 4 paprastai pratimai, jūsų kūnas taps nuostabus per trumpą laiko tarpą

Nesvarbu, kaip jūs maitinatės, be sportinės pagalbos turėti gražų kūną neišeina. Lygiai taip pat, kaip visą dieną praleidę treniruoklių salėje ir po to privalgę mėsainių, rezultatų taip pat nematysite.

Apskritai, norint pasiekti gerą rezultatą, turite sportuoti ir pakoreguoti mitybą. Jei dėl objektyvių priežasčių jums nepatogu eiti į sporto salę, nenusiminkite.

Siūlau susipažinti su pratimų rinkiniu, kuris greitai pagerins jūsų kūną. Bet viena sąlyga – šie pratimai turėtų būti atliekami bent tris kartus per savaitę.

1. Pritūpimai.

Stovėkite prie sienos ir tvirtai prispauskite nugarą prie sienos. Dabar, neatitraukdami nugaros nuo sienos, tūpkite, tarsi ant įsivaizduojamos kėdės. Kartokite pritūpimus 60 sekundžių. Laikui bėgant galite padidinti krūvį.

2. Stumkite sieną.

Stovėkite ant rankų ir spauskite kojas prie sienos. Tada lenkite kojas po vieną nuo sienos ir palieskite grindis savo keliu. Atlikite šią užduotį vieną minutę. Tada galite palaipsniui padidinti treniruotės krūvį.

3. Atsispaudimai.

Atsistokite ir padėkite rankas ant sienos. Ir ne mažiau kaip 15 kartų pastumkite save su rankomis nuo sienos.

4. Tiltas.

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir prispauskite kojas prie sienos. Pakelkite vieną koją nuo sienos, pakeldami dubenį nuo grindų.

Atlikite šį pratimą 15 kartų su kiekviena koja. Tada galite palaipsniui padidinti treniruotės krūvį.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...