Sugadinta jaunystė: per konfliktą dėl merginos 20-metis gatvėje užmušė bendraamžį

Girto vos 20 metų jaunuolio smūgis atėmė jo bendraamžiui gyvybę, o jį patį pasodino į teisiamųjų suolą. Už šį nusikaltimą gresia iki 15 metų kalėjimo.

Teisėsauga baigė tirti ir teisminiam nagrinėjimui perdavė baudžiamąją bylą dėl šių metų balandžio 24-osios vakarą Radviliškyje nužudyto dvidešimtmečio jaunuolio. Nužudymu ir viešosios tvarkos pažeidimu kaltinamas jo buvęs klasės draugas.

Mirė vietoje

Tą vakarą, apie pusę vienuoliktos, policijos pareigūnai sulaukė pranešimo, kad Dariaus ir Girėno gatvėje, prie buvusios pieninės, vyksta muštynės.

Atvykę į įvykio vietą, jie pamatė ant žemės be sąmonės gulintį jaunuolį, kuriam medikai darė dirbtinį širdies masažą.

Po kiek laiko, vykstant gaivinimo veiksmams, nuo miesto centro atėjo du jaunuoliai. Anot liudytojų, jie buvo panašūs į prieš tai iš vykusio konflikto pasišalinusius jaunuolius.

Pareigūnai, apžiūrėję jų rankas, pamatė, kad vieno jų kumščiai – kruvini. Paklausę, kas įvyko, pareigūnai išgirdo, kad jis su draugu ėjo gatve, sutiko jaunuolių kompaniją, kurioje buvo ir jo buvusi draugė.

Tarp jaunuolių įvyko konfliktas, pasibaigęs muštynėmis. Ant žemės griuvo du sutiktosios grupės jaunuoliai, kurių vienas nebeatsikėlė, o kiti incidento dalyviai išsilakstė.

Greitosios pagalbos medikai jaunuolį gaivino apie 20 min., tačiau buvo konstatuota jo mirtis. Į nusikaltimo vietą grįžę įtariamieji – du jauni Kalnelio Gražionių kaimo gyventojai, buvo sulaikyti.

Konfliktas dėl merginos

Tyrimo metu paaiškėjo, kad incidentas kilo dėl merginos. 20-metis įtariamasis vakarą su dviem draugais leido Kalnelio Gražionių kaime, gurkšnodami alkoholį.

Telefonu jį pasiekė nuotrauka, kurioje jo mergina vakarą leido Radviliškyje su kitu vaikinu, 20-mečiu jo buvusiu bendraklasiu.

Nustatyta, kad šis vakarą leido irgi kompanijoje, irgi prie alkoholio taurės. Kartu su juo buvo dar du vaikinai ir dvi nepilnametės merginos.

Tarp radviliškiečių ir Kalnelio Gražionių kaime gyvenančio vaikino žodis po žodžio prasidėjo telefoninis santykių aiškinimasis, pasibaigęs radviliškiečių kvietimu santykius išsiaiškinti susitikus.

Abi kompanijos susitiko Dariaus ir Girėno gatvėje. Po apsižodžiavimo 20-metis Kalnelio Gražionių kaimo gyventojas tris sutiktosios kompanijos vaikinus apdalino smūgiais.

Vienas jų buvo mirtinas. 20-metis radviliškietis mirė nuo galvos ir kaklo sumušimų, sukėlusių kraujosruvas galvoje bei kraujo išsiliejimą smegenyse. Tai komplikavosi ūmiu centrinės kilmės kvėpavimo ir širdies veiklos sutrikimu. Tiek nukentėjusysis, tiek įtariamasis buvo neblaivūs.

Už nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo septynerių iki penkiolikos metų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...