Sulaukusi 72 Metų, Ji Tapo Mama. Bet Praėjo Metai, Ir Paaiškėjo Šio…

Neįtikėtinas atvejis šokiravo viso pasaulio gydytojus.
Sulaukusi 72 metų, ji tapo mama. Bet praėjo metai, ir paaiškėjo šio gimdymo pasekmės…

Praėjusių metų balandį žiniasklaida rašė apie neįtikėtiną atvejį, kuris šokiravo viso pasaulio gydytojus. Indijos gyventoja Daljinder Kaur, būdama 72 metų, pagimdė sūnų. Ji 46 metus gyveno santuokoje su vyru, bet niekaip negalėjo pastoti.
Jai pavyko pastoti dirbtiniu būdu, bet stebina pats faktas, kad ji sugebėjo išnešioti ir pagimdyti mažylį!

Buvo ir tokių, kurie kritikavo naujai iškeptus tėvus. Kai kurie nuoširdžiai džiaugėsi, kad pora laiminga. Praėjus 11 mėnesių po sūnaus gimimo, Daljinder papasakojo apie pasekmes tapus mama.

Daljinder prisipažino, kad motinystė jai – kur kas sunkesnis dalykas, nei ji įsivaizdavo. Ji pradėjo greitai pavargti, o dar problemos dėl kraujo spaudimo. Jos sūnus Armaanas pradėjo ropinėti, ir mamai tenka didelę laiko dalį praleisti ant grindų, o tai ne taip paprasta jos amžiaus žmogui.

Daljinder kreipėsi į gydytojus, bet šie tik patraukė pečiais, jos būseną pateisindami amžiumi. Jai išrašė vitaminų ir dietą, kurie nelabai padėjo.

Berniuko tėvui – jau 80 metų, dėl savo amžiaus jis taip pat pradėjo dažniau sirgti. Bet jis randa jėgų ir visapusiškai padeda auklėti Armaaną. Pats berniukas labai prisirišęs prie tėvo.
Tėvai labai išgyvena dėl berniuko sveikatos. Balandžio 19 d. jam sukako metukai, bet jis taip ir nepriaugo svorio, būtino jo amžiaus vaikams. Daljinder nustojo jį maitinti krūtimi 3 mėnesių, aiškindama, kad praktiškai neturėjo pieno.

Mama vedė berniuką pas gydytojus, vildamasi rasti priemonę, kuri padėtų mažyliui sustiprėti. Tie tik traukdavo pečiais pranešdami, kad bėgant laikui jis savaime priaugs.

Daljinder ir jos vyras prisipažino, kad pavargsta prižiūrėti save ir mažylį, bet daro viską, kas įmanoma, kad užaugintų sveiką vaiką. Tėvai nesikreipia į aukles pagalbos, nes yra įsitikinę, kad nėra nieko geriau nei tėvų rūpestis.

Nepaisant visų sunkumų, pora nesigaili, kad apsisprendė tokiam rimtam žingsniui. Daljinder sako, kad visi vargai užsimiršta, kai į jų glėbį šliaužia Armaanas. Jis – nuolat besišypsantis berniukas. Kai jam sukaks metai, tėvai ketina su juo apsilankyti vienoje šventyklų vildamiesi, kad Dievas suteiks mažyliui jėgų.

Daljinder ir jos vyras nelaukia pagalbos iš šalies. Jie tik tikisi, kad žmonės, sužinoję jų istoriją, pasimels už sūnų ir palinkės jam sveikatos.

Linkime Armaanui ir jo tėvams sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...