Svarbiausias Vangos patarimas: prieš miegą plaukite kojas šaltu vandeniu

Garsiausia pasaulio aiškiaregė Vanga, po savo mirties, paliko toli gražu ne vieną sveikatos patarimą. Ir nors žmonės dažniausiai Vangelijos vardą asocijuoja su aiškiaregystėmis, mažai kas žino, kad svarbiausias bulgarės gyvenimo patarimas skambėjo labai paprastai: kiekvienas žmogus prieš miegą turi plauti kojas šaltu vandeniu.

Tai Vanga aiškindavo labai paprastai. Vanduo, pasak jos, yra švaros simbolis. Vanduo nuplauna ne tik nešvarumus, tačiau puikiai išvalo ir mūsų protą, mintis bei visą per dieną sukauptą negatyvą.

„Pasaulyje daug blogo linkinčių žmonių, o jų siunčiamą mums blogį puikiai išvalo šaltas vanduo. Tai pati tyriausia, energetiniu požiūriu, struktūra, esanti Žemėje.“, – teigė bulgarė.

Pasak jos, žmonės kurie kiekvieną vakarą pradės kojas plauti ar tiesiog laikyti šaltame vandenyje, netrukus turėtų pastebėti kaip pagerėja savijauta, harmonizuojasi jų kūnas, o blogos mintys tarsi savaime išnyksta.

Nors mokslininkai negali patvirtinti visų Vangos žodžių, tačiau prisipažįsta, kad iš dalies garsioji aiškiaregė yra teisi.

Pasak mokslininkų, įkištos į šaltą vandenį kojos ar kojų plovimas šaltame vandenyje tikrai teigiamai veikia žmogaus organizmą ir apsaugo nuo peršalimo ligų ir infekcijų.

Įlipus į šaltą vandenį organizme atsiranda didesnis odos šildymo poreikis, todėl pagerėja aprūpinimas krauju, organų ir audinių aprūpinimas deguonimi bei kitomis būtinomis medžiagomis. Taip pat yra stimuliuojama visa širdies ir kraujagyslių sistemos veikla.

Tai aiškinama paprastai: organizmas pripratęs prie šalčio lengviau išvengia peršalimo ligų ir nušalimų, ir tampa atsparesnis ne tik ligoms, bet ir stresui, o tai labai svarbu gyvenant dabartinį, „didelio greičio“ gyvenimą.

Kai kojos panardinamos ar apliejamos šaltu vandeniu vyksta itin stiprus odos receptorių dirginimas. Jų sukelti nerviniai impulsai pasiekia galvos smegenis, turi įtakos virškinamojo trakto darbui, medžiagų apykaitai, reguliuoja mūsų emocijas, miegą, budrumą, taip pat ir kūno temperatūrą.

Greičiau pasišalina toksinai, kitos kenksmingos medžiagos – mat kartu su šalčio banga visi vidaus organai yra geriau aprūpinami deguonimi ir reikalingomis medžiagomis, kurios tarsi „padaro tvarką“.

Iš kur Vanga galėjo visa tai žinoti? Vieni teigia, kad tai buvo labai protinga asmenybė.Tuo tarpu tiki, kad jai tokias žinias suteikdavo pats Kūrėjas. Kad ir kaip ten būtų, svarbiausia, kad kojų plovimas šaltu vandeniu tikrai teigiamai veikia mūsų organizmą. Ką patvirtino ir moksliniai tyrimai.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer