Tėvų košmaras: mįslingai dingo jaunos lietuvės – pasakojama apie keistą skambutį

Mįslingomis aplinkybėmis prieš penkias dienas Nyderlanduose pradingo užsidirbti į užsienį išvykusios dvi jaunos lietuvės. Apie be žinios pradingusias 23-jų Eriką ir 19-metę Kameliją socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė vienos iš jų draugė Emilija.

Susirūpinusi mergina savo įraše pateikė tokią informaciją: „Nyderlanduose 5 paras dingusios mano draugės. Erika ir Kamelija. Artimieji labai pergyvena, nes 5 paras nesusisiekia su šiomis mergaitėmis. Paskutinė buvimo vieta Moerdijk miestelis. Kas matė jas, labai būčiau dėkinga, kad praneštumėte!“

Dingusios Erikos tėtis Dalius tv3.lt pasakojo, kad dukra su drauge susirado legalų darbą Vokietijoje:

„Dar prieš savaitę kalbėjomės ir ji sakė, kad yra Vokietijoje. O prieš keturias dienas paaiškėjo, kad jos jau ne Vokietijoje, o kažkur Nyderlanduose. Nežinau, kas nutiko. Gal metė darbą ir išvažiavo.

Bet jau penkios paros, kaip išjungtas dukros telefonas. Taip anksčiau niekada nėra buvę. Ji tikrai atsakinga mergaitė. Pernai vyko su kita drauge, tai viskas buvo gerai. Šiemet kažkas nutiko.“

Anot dingusios merginos tėčio, šiandien dar ketinama palaukti, gal dukra atsiras. Priešingu atveju, jau rytoj tėvas žada kreiptis į policiją.

Keistas pokalbis

Susisiekus su Emilija ji papasakojo daugiau šio keisto dingimo aplinkybių. Mergina teigė, kad su Erika paskutinį kartą telefonu kalbėjosi praėjusio šeštadienio popietę, o pats pokalbis baigėsi netikėtai.

„Su Erika esame geros draugės, todėl jai išvykus praktiškai kiekvieną dieną pasikalbėdavome telefonu. Praėjusį šeštadienį taip pat susiskambinome. Ji sakė, kad kartu su Kamelija abi važinėjasi su kažkokiais vaikinais automobiliu.

Bet taip ir nepavyko sužinoti, kas ten per vaikinai, nes mūsų pokalbis staiga nutrūko. Tada dar kartą bandžiau prisiskambinti, bet telefonas jau buvo išjungtas. Pradėjau rašyti žinutes, tačiau į jas taip pat nesulaukiau jokio atsakymo“, – pasakojo Emilija.

Iš pradžių mergina teigė, kad neišsigando, tačiau dienos ėjo, o Erika taip ir neperskambino. Maža to, įprastai aktyvi socialiniuose tinkluose mergina nuo to laiko nepaliko jokio įrašo savo paskyroje.

„Labai neramu, nes ji visą tą laiką net nebuvo prisijungusi prie savo paskyros „Facebook‘e“. Apklausiau visus pažįstamus, tačiau ir jie teigė nieko iš Erikos negirdėję pastarosiomis dienomis.

Ji niekada taip nedarydavo, niekada nėra pradingusi be žinios. Su jos drauge taip pat neįmanoma susisiekti. Žinant, kad jos buvo kartu, tai kelia dar daugiau nerimo, kad merginoms galėjo kažkas nutikti“, – teigė tv3.lt kalbinta mergina.

Ketino grįžti į Lietuvą

Emilija patvirtino, kad į Vokietiją merginos išvyko užsidirbti. Tiesa, užsienyje ne viskas buvo rožėmis klota, todėl Erika planavo sugrįžti į Lietuvą.

„Turėjau jai nusiųsti pinigų, kad būtų už ką pavalgyti ir nusipirkti mikroautobuso, vežančio į Lietuvą, bilietą. Ji laukė, kada sugrįš į Lietuvą.

Nors planavo dirbti visą vasarą, bet sakė, kad nori grįžti namo, nes nieko nepavyksta užsidirbti. Ji guodėsi, kaip jai ten sunku ir teigė, kad Lietuvoje bus geriau“, – pasakojo dingusių merginų ieškanti Emilija.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...