Tėvu tapęs Danielis Radcliffe’as prakalbo apie iššūkius: atskleidė kūdikio lytį

Harį Poterį įkūnijęs aktorius Danielis Radcliffe’as (33 m.) balandžio mėnesį pirmą kartą tapo tėvu – susilaukė kūdikio su ilgamete drauge Erin Darke (39 m.). Paaiškėjo, kad porai gimė berniukas.

Nauju gyvenimo etapu besidžiaugiantis aktorius „Entertainment Tonight“ pasakojo, kad gimus vaikui, jo gyvenimas tapo tik dar labiau intensyvesnis, tačiau tėvystės patirtis jau dabar yra nuostabi. Vyras pasidžiaugė, kad visa tai išgyvena kartu su savo ilgamete drauge Erin, kurią apibūdino kaip nuostabią mamą.

Jis taip pat užsiminė, kad gerbėjai gali kiek rečiau jį pamatyti ekrane – vyras planuoja daugiau laiko skirti tėvystei, nei aktorystei.

„Man labai patinka būti šalia savo sūnaus, manau, kad jo labai pasiilgsiu, jei daug dirbsiu. Taigi, dabar dar atidžiau rinksiuosi projektus, su kuriais dirbsiu. Greičiausiai artimiausius kelerius metus dirbsiu mažiau“, – atskleidė jis.

Visgi aktorius pridūrė, kad iš aktorystės visai dingti neketina: „Nemanau, kad man tai būtų į naudą.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Daniel ir Erin ėmė susitikinėti 2012 m., kai įsimylėjo vienas kitą biografinio draminio filmo „Kill Your Darlings“ filmavimo aikštelėje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer