TOP3 Geriausios Žmonos: Sąrašas, Kuris Sukels Pavydą

Jei esate ištekėjusi, neabejotinai bent kartą pagalvojote, ar tikrai esate gera žmona. Skelbiame TOP3 geriausių žmonų pagal Zodiako ženklą, reitingą.

Neabejotinai, į šį sąrašą trokšta patekti kiekviena moteris, todėl sužinokite, ar esate jame.

VĖŽYS

Neabejotinai Vėžiui šeima yra svarbiausias dalykas gyvenime. Ji trokšta būti žmona, mama, namų šeimininke ir nori su savo išrinktuoju gyventi visą gyvenimą kartu. Ji rimtai žiūri į kiekvienus santykius ir nešvaisto laiko trumpiems pasimatymams.

Tai labai rūpestinga žmona ir mama, kuri visada pasirūpins, kad vyras turėtų ką valgyti, o marškiniai visada būtų išlyginti.

OŽIARAGIS

Tai beprotiškai šeimą mylinti moteris, kuri mėgsta vakarus ir savaitgalius leisti savo aplinkoje su vyru ir vaikais. Jai nesvetimos tradicijos, planai ir buvimas kartu su mylimais žmonėmis. Ožiaragis visada nori turėti šeimą, planuoja apie vestuves arba ilgą gyvenimą kartu. Tokia moteris netoleruos pykčių ir kivirčų tuose namuose, kur ji gyvena.

JAUTIS

Ji sumaniai priima svečius, aukščiausiu lygiu sutinka visus, kurie ateina į jos namus. Namų ruošos darbai jai neatrodo nuobodūs. Dar daugiau: ji moka valdyti pinigus, tai itin ekonomiškas Zodiako ženklas. Jauris yra ramus, nemėgsta audringų skandalų ir pykčių. Jie nesupranta, kodėl reikia pyktis ar ginčytis, nes mano, kad viską galima išsiaiškinti ramiai ir be pakelto tono

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...