TOP3 Zodiako ženklai – gyvatės: iš jūsų išsiurbs viską ir paliks be nieko

Tikriausiai sutiksite, kad visų gyvenime yra tokie nepageidaujami žmonės, kuriuos lengvai būtų galima sutapatinti su gyvatėmis. Dažnai yra sakoma, jog tokios asmenybės iš kitų siurbia visas teigiamas emocijas ir skleidžia savo nuodus. Taigi, kurie Zodiako ženklai yra tokie savimylos egoistai, kad juos lengvai būtų galima pavadinti gyvatėmis?

Portalas yourtango.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie lengvai pretenduotų į blogiausiųjų sąrašą:

VANDENIS

Iš pirmo žvilgsnio, Vandeniai galėtų pasirodyti asmenybės, kurios puikiai sutaria su visais. Tačiau dėl savo nemokėjimo suvaldyti emocijas, Vandenių dviveidiškumą greitai pastebi artimiausi aplinkiniai. Neretai šio Zodiako ženklo atstovai patys nesupranta savo asmenybės, o ką jau ir kalbėti apie kitus. Vandeniai lengva ranka sunaikina visus savo priešus ir šluoja nuo žemės paviršiaus visas jiems trukdančias kliūtis.

AVINAS 

Avinai gali pasirodyti linksmi iki tol, kol jie patys nesusiduria su savo vidiniais demonais. Jiems visiškai nerūpi kitų žmonių nuomonė. Avinai niekada nesvarstys savo poelgių pasekmių ir tvirtai save įtikins, kad teisūs yra tik jie patys. Šio ženklo atstovai niekada nepripažins padarę klaidą, o dar baisiau tai, kad jie privers jus dar ir atsiprašyti už tai, ko jūs nepadarėte.

SKORPIONAS 

Skorpionai puikiai žino, ko jie siekia ir trokšta, todėl būkite tikri, kad jie pašalins visus, kurie bandys tam sutrukdyti. Kai Skorpionai pyksta, geriau nuo jų laikytis kuo didesnio atstumo, nes jeigu pasitaikysite ne laiku ir ne vietoje, visas neigiamas emocijas Skorpionai perduos būtent jums. Jeigu kada nors įskaudinsite Skorpioną, būkite tikri, kad keršto sulauksite su kaupu.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...