TOP3 Zodiako ženklai – tylios kiaulės: jie sudarė sandorį su pačiu velniu

Tikriausiai sutiksite, kad visi savo gyvenime aplinkoje turime tokių žmonių, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tylūs ir ramūs, tačiau vos tik pasitaikius progai smogs jums su kaupu. Ar esate vienas iš jų?

Portalas yourtango.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie savo ramumu dažnai gali apgauti aplinkinius. Tiesa, jie neretai vadinami pačiais velnio advokatais:

VANDENIS 

Vandeniai labiau nei bet kas kitas aršiai ir iki pat paskutinės minutės gina savo nuomonę. Jeigu kada nors bandysite Vandenį įtikinti, kad jie yra neteisūs, galite būti tikri – jums tai tikrai nepavyks. Šio Zodiako ženklai atrodo itin ramūs ir paprasti, tačiau jie niekada neišklausys jūsų nuomonės.

DVYNIAI 

Dvynių ženklo atstovai jau ir taip vienu metu būna dviejose vietose, todėl galite tik pagalvoti, kiek aršių argumentų jie yra paruošę. Dvyniai supyksta itin greitai, o atleisti kitiems jie mokosi visą gyvenimą.

SVARSTYKLĖS 

Svarstyklės aplinkiniams gali pasirodyti kaip itin jautrios ir nuoširdžios asmenybės. Deja, iš tiesų jų viduje vyksta visai kitokie reikalai. Jeigu Svarstyklių zodiako ženklai bent akimirką negaus reikiamo dėmesio, jos padarys viską, kad nuverstų tą, kuris tą dėmesį susišluoja.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...