Tragedija „Greiti ir įsiutę 9“ filmavime: Dieselio dubleris paniro į komą

Filmo „Greiti ir įsiutę 9“ filmavimo aikštelėje nutiko kraupi nelaimė – iš 9 metrų aukščio nukrito ir susižalojo aktoriaus Vino Dieselio dubleris, atliekantis įvairius kaskadinius triukus.

Kaip pranešama, vyras nukrito nuo „Warner Bors.“ Esančios studijos balkono, kuris buvo 9 metrų aukštyje. Į įvykio vietą iškart atskubėjo greitosios medicinos pagalbos sraigtasparnis, kuris nukentėjusį aktorių nugabeno į Karališkąją Londono ligoninę.

Dėl šiurpios nelaimės filmavimo darbai buvo sustabdyti visai dienai. Komanda tikisi, kad vyro sveikata pagerės ir jis išsikapstys iš komos.

Kaskadininko sužadėtinė Tilly Powell taip pat savo socialiniuose tinkluose pasidalijo žinia apie mylimojo tragediją bei paskelbė, kad jis pasinėrė į komą.

„Joe patyrė sunkią galvos traumą ir šiuo metu yra dirbtinai sukeltoje komoje. Jis stabilioje būsenoje, atidžiai stebimas per naktį. Aš jį labai myliu, bet mano širdis šiuo metu sugniuždyta. Mes visi budime šalia jo ir tikimės, kad jam pagerės“, – skelbė ji.

Taip pat skelbiama, kad įvykį savo akimis matė ir pats V. Dieselis, kuris po šios tragedijos liko „sukrėstas ir išbalęs“.

Tvirtinama, kad vyrui iššokus iš balkono prie vielos prikabintas kablys užsikabino. Iššokęs kaskasdininkas turėjo kabėti po balkonu, tačiau staiga nukrito ant galvos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...