Tragiška buvusio NFL žaidėjo mirtis: su mergina ir draugais plaukiojęs vyras nuskendo

Antradienį Floridos valstijoje (JAV) tragiškai žuvo buvęs NFL amerikietiško futbolo žaidėjas Ryanas Mallettas. Vyrui buvo tik 35-eri metai.

Anot vietos policininkų, R.Mallettas su mergina ir bičiuliais išėjo paplaukioti, nors JAV nacionalinė orų tarnyba toje vietoje buvo įspėjusi žmones būti atsargiems dėl stiprėjančių priekrantės srovių. Deja, viena iš tokių srovių, kaip įtariama, nusinešė R.Mallettą ir jis paskendo.

Gelbėtojai į įvykio vietą buvo iškviesti 14.12 val. vietos laiku. Jie gavo pranešimą, jog Meksikos įlankoje būrys žmonių negali grįžti į krantą. Ataskaitoje rašoma, kad vykdant gelbėjimo operaciją, vienas iš vyrų paniro po vandeniu. Gelbėtojai jį ištraukė, bet vyras jau nekvėpavo, o vėliau visi bandymai jį atgaivinti buvo nesėkmingi.

2011 m. NFL naujokų biržoje R.Mallettą 74-uoju šaukimu pasikvietė Naujosios Anglijos „Patriots“. Įžaidėju rungtyniavęs R.Mallettas 2014 m. persikėlė į Hiustono „Texans“, o 2015 m. – į Baltimorės „Ravens“. NFL jis rungtyniavo iki 2017 m. ir sužaidė 21 mačą.

2019 m. R.Mallettas bandė patekti į XFL lygą, o 2021 m. trumpai žaidė „The Spring League“ pirmenybėse. Pastaruoju metu jis treniravo „White Hall“ vidurinės mokyklos amerikietiško futbolo žaidėjus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer