„TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva kreipiasi į žmones: prašo vos vieno dalyko

„TV pagalbos“ žvaigždė Rūta Filejeva prašo pagalbos 25-erių Saulei. Prašydama atkreipti dėmesį ir pasidalinti pagalbos prašymu, į žmones ji kreipėsi socialiniame tinkle „Facebook“.

„Saulė 25 m. gimė turėdama negalią. Vos paaugusi mažylė atsisėdo į vežimėlį. Mergina iki šiol gyvena tėvų namuose, kuriuose deja, bet laimės taip pat neturėjo.

Nuoskaudos, kurias teko patirti iš labai artimo žmogaus, Saulei ilgam išliks kaip baisus košmaras.

Tačiau gyvenimas tęsiasi, šiandien Saulės namuose ramybė.

Abi su mama rūpinasi viena kita, tiek kiek išgali. Mergina tam, kad nebūtų nuolatos tarp 4 sienų jau kurį laiką dirba. Dirba parduotuvėje kasininke.

Tačiau parduotuvė neturi galimybių merginos atvežti ir parvežti iš Šalčininkų rajono. Todėl ji visas savo santaupas ir uždarbį skiria taksi paslaugoms, kad nuvyktų į darbą.

Daug kalbėta, daug prašyta, tačiau biurokratinis mechanizmas užkerta bet kokį kelią gauti paramą kelionėms į darbą. Todėl pasitarę su Saule manome, kad geriausia išeitis merginai nusipirkti automobilį. Saulė yra išsilaikiusi vairuotojo teises. Todėl automobilis labai palengvintų jos gyvenimą.

Mergina turi šiek tiek santaupų, tačiau trūksta dar bent 1000 eur.

Gerieji žmonės, Saulei tik 25 m. Ji tvirta ir savo svajonių siekianti mergina. Jei dar tiek visko nuveikti… Padėkime kas kiek galime“, – prašo Rūta.

Pasidalinusi rekvizitais, moteris kviečią kiekvieną, kuris gali, prisidėti bent mažu gėrio trupinėliu.

Rekvizitai Saulės svajonei: Paramos ir labdaros fondas „Gėrio trupinėlis”; Swedbank: LT837300010145919639; Banko kodas: 73000; SWIFT kodas: HABALT22; SEB banko sąskaita: LT577044060008196348; paypal.me/GerioTrupinelis; paskirtis: Saulei. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer