TV prodiuserė Lukoševičiūtė-Daudienė jaučiasi apgauta parduotuvėje: perspėja kitus

Televizijos prodiuserė, dainų kūrėja ir atlikėja Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė naujienų portalui tv3.lt pasidalijo nemalonia patirtimi populiarioje drabužių parduotuvėje. Moteris pasakoja, kad už prekes jai teko susimokėti daugiau nei buvo parašyta ant etiketės. Nutikusią situaciją taip pat pakomentavo ir drabužių parduotuvės „Sinsay“ atstovai.

„Gyvenimas išmokė nesistebėti, bet šį kartą noriu pasidalinti nemalonia patirtimi. Su dukra Lėja lankėmės Panevėžyje, užsukome į ką tik atsidariusią „Sinsay“ parduotuvę. Lėja išsirinko sijoną ir batukus, o aš kilimėlį namams“, – pasakojimą pradeda moteris.

Sužinojo, kad prekės kainuos brangiau

Kaip pasakoja Rūta, visos prekės kainavo po 6,99 euro, tačiau nuėjusi prie kasos ji sužinojo, kad netikėtai prekių kaina pasikeitė.

„Man pasakė, kad bateliai kainuos 2 eurais brangiau ir paklausė, ar imsiu. Pasakiau, kad imsiu. Tada pasakė, kad ir kilimėlis bus brangesnis. Tada jau nustebau ir paklausiau, kodėl? Man buvo atsakyta, kad pardavėjos nespėjo perrašyti kainų“, – sako moteris.

Pasak pašnekovės, pardavėjos šios situacijos nebuvo linkusios spręsti ir tik paklausė, ar Rūta vis tiek norės įsigyti išsirinktus daiktus: „Matyt, ne pirmas žmogus buvau tą dieną. Neįsivaizduoju, ar po to jie tas kainas susitvarkė. Nežinau, kiek laiko ta parduotuvė jau dirba, nes neseniai visiškai atsidarė.“

Rūta teigia, kad nors situacija ją gerokai supykdė, ji neturėjo laiko ginčytis, todėl nusipirko išsirinktus daiktus. Tačiau grįžusi namo ir dar kartą apsvarsčiusi situaciją, suprato, kad už visus pirkinius  gerokai permokėjo.

„Tą akimirką nepaprastai skubėjau. Galėjau, aišku, viską paimti ir palikti, bet sportinių batelių reikėjo, kitų dalykų, daugmaž, taip pat. Tai, kaip sakoma, „nusispjoviau“ ir sumokėjau papildomai. Bet tik grįžus namo pasižiūrėjau, kiek tas papildomai yra, ir labai nustebau, kad čia tikrai ne 2 eurai“, – sako Rūta.

Rūta sako galvojanti, kad tokių situacijų parduotuvėse neturėtų pasitaikyti arba jas reikėtų spręsti taip, kad klientas neliktų apgautas.

„Neatidarinėkite parduotuvės, jeigu nė velnio nespėjate. Išėjome už visus daiktus permokėjusios po 3 eurus. Iš viso 9 eurus. Kodėl taip apgaudinėjami pirkėjai?“ – neslepia pasipiktinimo moteris.

Apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos

Į nutikusią situaciją sureagavo ir drabužių parduotuvės „Sinsay“ atstovai. Jų teigimu, šios situacijos kainų neatitikimai buvo dėl žmogiškosios klaidos. 

„Kainos, nurodytos etiketėje ir sistemoje skirtumo priežastis yra modelio kainų pakeitimas dėl dabartinės ekonominės padėties, tačiau pardavėja turėjo prekę parduoti už tą kainą, kuri nurodyta etiketėje. 

Įvyko dar viena žmogiškoji klaida, nes nebuvo pakviestas parduotuvės vadovas. Kadangi dirbame su žmonėmis, negalime išvengti žmogiškųjų klaidų“, – rašoma „Sinsay“ atsakyme raštu. 

Drabužių parduotuvės pateiktame atsakyme žadama, kad su panašiomis situacijomis klientai daugiau nebesusidurs, o jeigu taip įvyktų klientas visada gali susigrąžinti permokėtą sumą. 

„Tikrai apgailestaujame dėl nemalonios situacijos ir nesusikalbėjimo. Tačiau noriu patikinti, jog tai nėra įmonės noras pasipelnyti, nes mes pelną gauname iš tų klientų, kurie sugrįžta, o ne iš klaidų, per kurias gauname papildomus kelis eurus.

Kviečiame klientę sugrįžti ir atsiimti dėl klaidos permokėtą sumą. Tikimės, tokia situacija mūsų tinklo parduotuvėse daugiau nepasikartos“, – teigia „Sinsay“ atstovai. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer