Užfiksavo šiurpą keliantį įvykį pajūryje: pamačius griebė kamerą

Turistai nufilmavo akimirką, kai lėktuvas Graikijos salos oro uoste nusileidžia žemiausiai per visą istoriją.

Įvykį stebėję žmonės sakė, kad jautėsi taip, lyg keleivinis lėktuvas galėtų juos nublokšti, nes jis nusileido neįtikėtinai žemai. Incidento vaizdo įraše matyti, kaip lėktuvas „Airbus A321neo“ artėja virš Viduržemio jūros vandenų, o apačioje ramiai plaukia laivai.

Kuo labiau artėja „Wizz Air“ lėktuvas, tuo aiškiau matyti, kad jis bando nusileisti praėjus vos kelioms akimirkoms po to, kai įveikė Skiathos Alexandros Papadiamantis oro uosto perimetro tvorą. Matyti, kaip lėktuvas praskrieja per kelis metrus nuo žmonių galvų, rašoma themirror.co.uk.

Paaiškino, kodėl lėktuvas leidosi taip žemai

Nuo lėktuvo greičio pakyla kelio dulkės, o keli žmonės pasišalina nuo artėjančio lėktuvo kelio. „Kaip manote, keliems žiūrovams reikėjo naujų kelnių?“ – šmaikštavo vienas žmogus po vaizdo įrašu, kurį paskelbė „GreatFlyer“.

Paskyroje sekėjai domėjosi, ar tai yra „žemiausias kada nors buvęs“ nusileidimas oro uoste. Kitas „Youtube“ komentatorius paaiškino, kodėl pilotai kartais stengiasi kuo greičiau sustabdyti savo lėktuvus.

Jis sakė: „Aukšta temperatūra ir labai trumpas kilimo ir tūpimo takas, todėl reikia atlikti gilų nusileidimą, kad maksimaliai išnaudotumėte sustojimui skirtą kilimo ir tūpimo taką.“

Kitas komentatorius atmetė išsakytas prielaidas, kad pilotas tokiu būdu „žaidė“ su susirinkusia minia: „Prieš darydami skubotas išvadas, supraskime, kad nežinome, kodėl lėktuvas atsidūrė taip baisiai žemai, nors skrido gan įprastai. Bet abejoju, kad tai buvo „tyčinis“ „pasipuikavimas.

Tačiau ten stovėję žmonės, nepaisant įspėjamųjų ženklų ir šviesoforo signalų, tikrai stovėjo sąmoningai. Džiaugiuosi, kad pilotų planas galiausiai buvo įgyvendintas be jokios žalos“, – rašė jis.

Buvo paaiškinta, kad Skiathos oro uostas dėl salos geografinės padėties turi ypač trumpą kilimo ir tūpimo taką, o tai reiškia, kad pilotai turi leistis žemiau nei kitų nusileidimo takų atveju.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer