Vaizdo įrašas atskleidė, ką paskutinėmis akimirkomis veikė subadyta 9-metė lietuvė

Internete paplito vaizdo įrašas, įamžinęs paskutines Bostone subadytos 9-metės lietuvės gyvenimo akimirkas. Vaizdo kamerų užsiksuotas vaizdas atskleidė, kad mergaitė iki pat žūties džiaugsmingai žaidė kartu su savo mažaja seserimi.

9-metė Lilija buvo žiauriai nužudyta prie pat savo motinai priklausančios siuvinėjimo parduotuvės Bostono miesto centre liepos 28 dieną, ketvirtadienį, apie 18.20 val.

Internete paskelbtoje vaizdo kamerų filmuotoje medžiagoje matyti, kad mergaitė žaidė su penkiamete savo seserimi. Mergaitės gatvėje žaidė su lanku, kurį dažnai sukdavo, kol jų mama darbuodavosi darbe. Vaizdo kameros įamžino paskutines džiaugsmingas akimirkas likus dešimčiai minučių iki žiauraus nusikaltimo.

Vaizdo įraše matyti, kaip po įvykio prie mergaičių pribėga policijos pareigūnai bei vėliau ir greitosios pagalbos medikai, stengdamiesi desperatiškai išgelbėti Lilijos gyvybę.

Filmuotoje kamerų medžiagoje taip pat matyti ir sukrėsti gyventojai, kurie pradėjo rinktis į įvykio vietą prie Fountain Lane. Netrukus matyti, kaip policijos pareigūnai pradėjo iš įvykio vietos vaikyti žmones, praneša „ITV News“.

Sukrėsta bendruomenė

Nusikaltimo įtariamuoju tapo 22-ejų lietuvis Deividas Skebas, kuris anksčiau šią savaitę buvo apkaltintas mergaitės žmogžudyste Linkolno karūnos teisme.

Jam skirta kardomoji priemonė – suėmimas iki rugsėjo 19 dienos, kuomet vyks antrasis teismo posėdis. Pasak „The Sun“, po įvykusios tragedijos mergaitės šeima slapstosi saugioje aplinkoje, kadangi bijo būti taikiniu.

„Tai yra taip baisu. Jiems tenka atlikti neįmanomą užduotį – bandyti susitaikyti su Lilijos netektimi. Šeima jaučia, kad turi apsaugoti kitą mažametę dukrą“, – sakė šeimos draugas.

Lilijos mirtis sukėlė sielvartą visame Bostono mieste, kuriame yra apsigyvenusi gausi Rytų Europos bendruomenė, rašoma dailymail.co.uk.

Sekmadienio popietę Šv. Botolfo bažnyčioje Lilijai atminti buvo surengtos mišios. Žmonės į nusikaltimo vietą nešė gėles, žaislus, norėdami pagerbti mergaitės atminimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer