Valujavičius pasidalino linksma nuotrauka su „draugu“ iš vandenyno: „Mano valties prižiūrėtojas“

Per Atlanto vandenyną irkluojantis Aurimas Valujavičius pasidalino nuotrauka su „draugu“. Keliautojas juokavo, kad žuvytė, užfiksuota nuotraukoje, yra jo valties prižiūrėtoja.

Visi turim tą draugelį kuris vis bando geriau pasirodyti prieš kamerą arba tave nustumia į antrą planą. Tai va, Džekas būtent tas. Mano valties prižiūrėtojas, saugo nuo ryklių“, – „Facebook“ įraše dalinosi jis.

A. Valujavičius anksčiau yra sakęs, kad kelionėje per Atlantą jam jau teko sutikti ir delfinų bei atskleidė, kokį gyvūną norėtų pamatyti labiausiai.

„Dienomis toliau man kompaniją palaiko muzika ir podcastai. Kartais ir delfinai – vakar jau visas būrys linksmino mane. Gaila, kad ilgiau 5 minučių jie šalia neišbūna, bet dabar jau laukiu, kada pavyks pamatyti banginį.“

Per daugiau nei 40 dienų, praleistų vandenyne, jis įveikė jau trečdalį savo suplanuotos kelionės.

„Įveikiau jau trečdalį kelionės ir tuo pačiu sudėtingiausią bei labiausiai nenuspėjamą atkarpą. Dabar mano užduotis – saugiai nuplaukti iki Karibų salų: nuo ten iki Majamio manęs lauks techniškiausia maršruto dalis.

Valties dugną jau teko panirus po vandeniu valyti du kartus, panašu, kad tai teks daryti maždaug kas 7 dienas“, – pasakojo keliautojas.

A. Valujavičiaus šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer