Vestuves paženklino mirtis: nuotaka mirė netrukus po ceremonijos

Helen Felvus iš Pietų Velso, išgirdusi šokiruojančią diagnozę paankstina savo vestuvių datą ir mirė praėjus vos kelioms valandoms po to, kai sumainė aukso žiedus su mylimuoju Davidu.

Nuotaka mirė savo vestuvių dieną, ji pralaimėjo kovą su vėžiu. Dviejų vaikų mama H. Felvus planavo po 44 metų, praleistų kartu, ištekėti už savo partnerio Davido, o išgirdusi sukrėtusią diagnozę paankstino savo vestuves.

Nuotaka sirgo vėžiu

Pora greitai atkėlė ceremonijos datą ir nusprendė susituokti savo namų kieme, šeimos ir draugų apsuptyje. Tačiau 61-erių Helen tragiškai mirė praėjus, vos kelioms valandos po to, kai savo ypatingą dieną ištarė „taip“.

Jų dukra, 37-erių Robyn Haynes, apibūdino mamą kaip „supermoterį, geriausią draugę, savo angelą danguje“, rašo mirror.co.uk.

Ji sakė: „Mama niekada nesikreipė į gydytojus ar nekeliavo į ligoninę. Manėme, kad jai inkstų uždegimas.“

Helen pradėjo kankinti aštrus, duriantis skausmas dešiniame šone, tačiau šeima manė, kad ji turi problemų su inkstais. Moteris pasikalbėjo su savo gydytoju prieš išvykdama liepos mėnesį atostogauti su ilgamečiu partneriu Davidu į Tenerifę.

Tačiau šeima sakė, kad jos būklė kelionės metu itin pablogėjo ir jai grįžo namo, kur jai buvo diagnozuotas žarnyno ir kepenų vėžys. Robyn nuvežė savo mamą į ligoninę, kur ji buvo paguldyta liepos 14 dieną.

Ji sakė: „Paskambinau penktą jų atostogų dieną ir mama negalėjo kalbėti. Tėtis nusuko telefoną, kad negalėčiau jų matyti, jie abu buvo labai nusiminę. Mama gėrė labai stiprius skausmą malšinančius vaistus, kad tik galėtų paatostogauti.“

Įspėja kitus

Helen, kuri taip pat yra 43-ejų Gavino mama ir 18-mečio Marcelio ir 10-mečio Evano močiutė, liepos 27 d. buvo išsiųsta namo, kur jai buvo suteikta paliatyvi pagalba.

Robyn sakė: „Mano mama buvo kaip supermoteris – ji tiek daug visko nuveikė tada staiga išgirdo tokią diagnozę, kuri visus paveikė. Kai jai diagnozuotas vėžys, galvojome, kad jai beliko metai – buvo sunku priimti tokį skaudų dalyką.

Tačiau ligoninėje paaiškėjo, kad ji nebeturi kelių mėnesių ar savaičių, namuose sužinojome, kad jai liko kelios dienos. Mūsų pasaulis subyrėjo. Manėme, kad bus sudarytas gydymo planas, kuris padės įveikti vėžį, tačiau ligoninėje pasakyta, kad mamai taip prastai, kad viskas, ką bedarytų, tik pablogins situaciją.“

Helen iš Kumbrano, Pietų Velso, tragiškai mirė liepos 30 dieną, praėjus vos kelioms valandoms po jos vestuvių.

Dabar šeima nori skleisti žinią apie kepenų ir žarnyno vėžio simptomus, kad kitų neištiktų Helen likimas.

Robyn sakė: „Jei jums skauda skrandį arba jaučiate, kad kažkas ne taip, vykite į ligoninę arba pas gydytoją. Simptomai yra gelta, kojų patinimas, sumišimas, pilvo pūtimas, nevirškinimas, aštrus, duriantis skausmas ir sumažėjęs judumas.

Nenorėčiau, kad jokia kita šeima išgyventų tai, ką išgyvename mes, nes tai yra be galo sunku.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer