Vilkaviškiečių šeimą sukaustė baimė – buvo priversti vaiką perrašyti į kitą darželį

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna šeima, kurios 3-metis sūnus galimai nukentėjo Vilkaviškyje esančiame darželyje. Pora siekia išsiaiškinti tiesą, kas tą dieną nutiko jų vaikui, o pati ugdymo įstaiga viską nori tiesiog užglaistyti.

Berniuko mama pasakoja, kad vieną dieną sulaukė darželio skambučio, kad jų vaikas turi temperatūros. Tėvai tuomet skubiai pasiėmė vaiką iš darželio, parsivedė jį namo ir tada juos ištiko šokas. Vietoje minimos pakilusios temperatūros pamatė ištinusią vaiko ausytę. Pats berniukas nesudvejojo ir paaiškino, kad jį nuskriaudė darželyje.

„Pirmiausiai nufotografavome ir nusiuntėme auklėtojai, kad nėra tos temperatūros. Tada pasižiūriu, kad baisi ta ausis, vaiko klausiu, kas nutiko. Parodė veiksmą, kad tempia už tos ausies ir pasakė, kad padarė teta“, – pasakojo berniuko tėvai.

Tačiau darželio vedėja ir kitos darbuotojos kategoriškai atmetė tėvų kaltinimus, kad prieš vaiką buvo panaudotas smurtas. Darželio auklėtoja svarstė, kad vaikui greičiausiai įkando vabalas. Netrukus į darželį atskubėjo medikai ir policijos pareigūnai.

„Medikai pasakė iškart, kad čia tikrai ne joks vabalo įkandimas, o čia nuspausta, susukta, nutempta ausis. Tai buvo kaip ir dar vienas įrodymas, kad kažkas nutiko tame darželyje“, – piktinosi vaiko tėvai.

Tačiau darželio vadovybė auklėtojos kaltę neigia ir tikina, kad toks incidentas negalėjo įvykti. Tėvams taip pat buvo pasakyta, kad tai prestižinis darželis, kuriame nieko panašaus nėra buvę.

„Šios grupės tėvai neprašyti niekieno būtent šiam tyrimui surinko auklėtojos charakterizuojantį tekstą, kurį pasirašė visi šimtu procentų, kad auklėtoja pasitiki, gerbia, kad auklėtoja myli jų vaikus ir su meile juos palieka būtent šitam pedagogui“, – teigė darželio vedėja.

Nesuradę teisybės tėvai buvo priversti vaiką perrašyti į kitą darželį, o tėvų situaciją išklausęs gelbėtojas Žilvinas Žitkus svarstė, kad toks nutikimas bus gera pamoka tiek patiems tėvams, tiek darželio auklėtojai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...