Vilnietę šokiravo supermamytės prašymas: iš tokių reikia atimti vaikus

Prieš kurį laiką feisbuko erdvėje išplito vilnietės tatuiruočių meistrės Gabrielės Kamandulytės įrašas. Moteris piktinosi, kad dabartiniai tėvai visai nesupranta ausų pradūrimo procedūros ir tam atveda visai mažus savo vaikus. Meistrę galutinai iš kantrybės išvedė mamos laiškas, kuriame ji teiravosi, ar būtų galima pradurti ausis jos dviejų savaičių kūdikiui.

Pateikiame jums feisbuko erdvėje išplitusį tatuiruočių meistrės Gabrielės įrašą:

Dažniausiai stengiuosi savo nuomonę pasilaikyti sau arba pasakyti ją asmeniškai žmogui, kuriam tai aktualu, bet šį kartą rašau viešai, norėdama atkreipti visų mamyčių ir tėvelių dėmesį. Skaitykite ir įsisamoninkite.

Dažnai gaunu žinučių su prašymais pradurti kūdikiams arba mažamečiams ausytes (ko aš nedarau ir visada pateikiu paaiškinimą, kodel tai yra blogai, pasėkmės ir tolimesnės ateities tų auskarų rezultatai) bet šį kartą buvo peržengta riba.

Ką tik gavau eilinę asmeninę žinutę su klausimu ar praverčiau ausis vaikui. Paklausus kiek vaikui metų, gavau atsakymą, kad dvi savaitės. Dvi savaitės!!

Negana to, kai pasakiau, kad neversiu, nes vaikui dvi savaitės, buvau aprėkta ir iškeikta. Bet tie auskarai vos ne didesni už vaiko ausį!

Kūdikis ar mažametis nėra jūsų lėlė ar mini modelis! Vaikutis yra mažas, gležnas, dar nieko nesuprantantis žmogiukas, kuris turi būti saugomas nuo bet kokio įmanomo skausmo, streso ir ką jau bekalbėti apie infekcijas!

Juk mažyliai besalygiškai pasitiki savo tėvais ar globėjais, kaip vieninteliais pasaulyje sutvėrimais galinčiais juos nuraminti, o jūs norite juos žaloti.

Trumpai:

Teisingai praverti auskarą yra naudojama adata arba kateteris, tik tokiu būdu yra pašalinama nereikalinga oda ir gali formuotis tvarkingas švarus randas aplink auskarą. Procedūra nėra skausminga suaugusiam žmogui, bet kūdikiui ar mažamečiui tai būtų labai skausminga.

Super mamytės ir tėveliai reikalauja, kad būtų šaunama, o neveriama.

Kodel ne? Nes net ir naudojant sterilius auskarus, pats šautuvas nėra sterilus ir negali būti sterilizuojamas. Ką tai reiškia? O gi tai reiškia, kad jūsų mažylis gali užsikrėsti, jeigu buvo verta sergančiam žmogui. Kokiomis ligomis? Pasigooglinkit krauju ir kūno skysčiais plintančias ligas.

Antra – šaunant, nereikalingas odos gabalėlis nėra pašalinamas, o su didele jėga tiesiog pastumiamas į šoną. Tai įtakoja netvarkingo randelio formavimasi, sunkiau gyja. Be to visi šaunami auskarai yra gan prastos kokybės, gaminami iš prastesnes kokybės chirurginio plieno arba žemos prabos aukso, arba dar blogiau, tiesiog dengti auksu arba pagaminti iš pigių metalu.

Negana viso to, pasukite savo smegenis mamytės, kurioms dar esant mažytėms buvo įverti auskarai, kodėl jūsų skylės ausyse yra ne tose vietose kuriose yra pas žmones įsivėrusius normaliame amžiuje? Jeigu smegenys neišneša kodėl – komentuokite, būtinai atsiųsiu nuotrauką iš pradinių klasių vadovėliu.

Ir be viso to, kuo jūs laikote mane? Sadiste?

Kaip jūs įsivaizduojate, kaip aš turėčiau jaustis kai atnešate savo dar nieko nesuprantančius mažylius, žiūrinčius ir į mane savo mielomis pasitikinčiomis akytėmis, o aš turėčiau jiems kelti skausmą?

Iš tokių kaip jūs reikia atimti vaikus, uždrausti daugintis ir net galvoti apie tai!

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...