Vilniuje su mylimuoju susituokė Dalios Belickaitės sesuo Sigita

Susituokė televizijos laidų vedėja, buvusi šokėja Sigita Belickaitė su mylimuoju Gintaru Toločka. Pora žiedus sumainė Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Sigita vyriausia tarp keturių seserų – Dalios, Aušrinės ir Ievos. Visai neseniai moteris atšventė savo mergvakarį, o jo akimirkomis pasidalijo socialiniuose tinkluose. Šventėje, kuri virto savaitgalio festivaliu, veiklų tikrai netrūko.

Mergvakario temą įkvėpė Kalifornijoje vykstantis festivalis „Coachella“, tik pavadinimas buvo pakoreguotas pagal Sigitos vardą – „Sigoachella“.

Primename, kad praėjusių metų liepos 10-ąją Sigitos sesuo Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus sumainė aukso žiedus Birštono bažnyčioje.

Neseniai pora pranešė, kad laukia šeimos pagausėjimo. Pora atšventė kūdikio sutiktuvių šventę, kurios metu paaiškėjo kūdikio lytis.

Šventės akimirkomis moteris pasidalijo instagrame. Kūdikio sutiktuvių šventė atrodė nepaprastai – dideli pliušiniai meškiukai, balionai bei gardumynai.

Moteris taip pat pasidalijo ir akimirka, kurios metu paaiškėjo, jog jiems gims mergaitė.

Taip pat jiedu nusipirko namą pajūryje. Apie naują pirkinį moteris paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Dar vienas ilgai svajotas noras išsipildė! Nuo šių metų oficialiai turim savo atostogų namus pajūryje. Pamenu, su Edvinu visada šnekėdavom jog nusipirkus savo būstą, taip norėtųsi jaukios vietelės prie jūros. Tai tobulai atradom ir tiesiogine to žodžio prasme išjautėm vietą, nes priemėm sprendiną per 15 minučių atvažiavus ir pamačius tik pamatus“, – rašė D. Belickaitė.

Anksčiau kalbinta D.Belickaitė juokėsi, kad vestuvėms sunkiausia jai buvo išsirinkti suknelę.

Anot pašnekovės, pasaulyje paskelbtas karantinas nė kiek nepakenkė jų vestuvių planavimui. „Karantinas tikrai nepakoregavo mūsų vestuvių datos. Žinojau, kad vestuvės vyks kitais metais. Norėjau, kad būtų pakankamai laiko viską susidėlioti. Pusę metų man tikrai būtų per mažai laiko. Manau, kad tai būtų savęs spaudimo laikas, todėl mes viską darome apgalvotai“, – pasakojo ji.

Dalios ir Edvino vestuvių data turėjo ir ypatingą reikšmę: „Mūsų vestuvių data labai daug ką reiškia. Ji labai susijusi su mumis. Jis žaidė 10, 9 ir 7 numeriu. Aš irgi žaidžiau 10, 9. Mes žiūrėjome datas ir nusprendėme, kad bus tokia data, kuri yra atvirkščiai mūsų draugavimo pradžiai.“

Pora susižadėjo 2020-ųjų pradžioje, Jie atostogavo Filipinuose, čia D. Belickaitė netikėtai sulaukė klausimo: „Ar tekėsi už manęs?“

„Sužadėtuvės įvyko tikrai netikėtai. Sakiau, kad niekam detalių nepasakosiu, neatskleisiu. Sakėme, kad sužadėtuvių detales pasiliksime sau. Tačiau tikrai negalvojau, kad pasipirš kelionėje. Maniau, kad gal tai padarys vasarą. Kažkaip taip jaučiau. Nesitikėjau, bet buvo labai smagu“, – džiaugėsi pašnekovė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer