Vis dar vasariškai nusiteikusi Stumbrienė pasipuošė trumpa suknele: atidengė įspūdingas kojas

Ketvirtadienio vakarą vis dar vasariškai pasipuošusios ryškiausios Lietuvos žvaigždės pasitiko rudenį ypatingame „L’Officiel Lithuania“ rugsėjo mėnesio žurnalo pristatyme.

Renginio metu kviestiniams svečiams ne tik pristatytas žurnalas, bet ir naujausia „Tiulio fėjos“ kolekcija, o vėliau juos linksmino ir 11 metų veiklos sukaktį minintis improvizacijos teatras „Kitas kampas“.

Įspūdingo renginio nepraleido neseniai apie skyrybas paskelbusi vyriausia žurnalo redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, Lukas Gricius, Karolina Meschino, Vaida Skaisgirė, Deimantė Kazėnaitė ir Gediminas Žilinskas, Agnė Kuzmickaitė, Inga ir Aivaras Stumbrai bei daugelis kitų.

Jau ne pirmą kartą kviestiniams svečiams skirto renginio metu daugybės dėmesio sulaukia I. Stumbrienė – šis kartas nebuvo išimtis. Žinoma moteris buvo pasipuošusi kitos renginio viešnios – dizainerės A. Kuzmickaitės – kurta trumpa rožine suknele, puošta drugeliais.

„Kiekviena pradžia yra kažko pabaiga, ir atvirkščiai. Visos pradžios ir pabaigos jaudina, o kartais net baugina iki begalybės. Bet gyvenimo žavesys ir yra toje nežinioje, nes tik tuomet gali kurti ir svajoti. Nebijokite gyventi“, – skaitytojus ragino „L’Officiel Lithuania“ žurnalo vyriausioji redaktorė, kartu su komanda ir svečiais uždariusi vasaros ir atvėrusi duris naujam mados sezonui, kurį, kaip ir visame pasaulyje, žymi rugsėjo numeris.

Rugsėjo viršelio heroje tapo televizijos laidų vedėja, prodiuserė ir renginių organizatorė Vaida Skaisgirė, pastaruoju metu taip pat išgyvenanti ne vieną pokytį. „L’Officiel Lithuania“ interviu ji pirmą kartą taip atvirai pasakoja apie prieš penkerius metus sudrebėjusius santykius ir po truputį ėmusią byrėti santuoką su žinomu prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu, o dabar sako besijaučianti ramesnė ir nepalyginamai stipresnė.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...