Vitulskienė papasakojo, kokie buvo jos metai: viskas griūna

Plius dydžio drabužių parduotuvės „Erikos Vitulskienės mados namai“ įkūrėja Erika Vitulskienė rugpjūčio 8-ąją švenčia 31-ąjį gimtadienį. Moteris atvirauja, kad šie metai buvo kupini streso bei įvairiausių emocijų protrūkių.

Nors įkurti šią parduotuvę buvo didžiausia jos svajonė, dėl kurios ji daug ir sunkiai dirbo, ji atvirauja, kad tik dabar viskas klostosi kiek kitaip, nei ji planavo.

Viskas pasikeitė

Tik atvėrus drabužių parduotuvės duris, viskas sekėsi puikiai. Erika pasakoja, kad praėję metai buvo stabilūs. „Atrodo, kad šie metai visus mano planus jaukia. Reikėjo greitai išmokti persiorientuoti ir prisitaikyti prie padėties, o man tai padaryti labai sunku, nes aš noriu, kad viskas vyktų taip, kaip aš noriu.“

Anot Erikos, šie metai labai įtempti, ji vos spėja suktis. „Aš pavadinčiau, kad šie metai man buvo jovalingi. Jie buvo nestabilūs. Viskas kito, viskas krito, viskas keitėsi“, – pasakoja Erika.

Emocijos liejasi per kraštus

Vos spėjanti suktis Erika pasakoja, kad jos darbo grafikas labai įtemptas. Darbo dieną prasideda anksti ryte, o baigiasi tik vėlai vakare. Toks darbo grafikas galėtų ne vieną išvaryti iš proto.

Ji atvirauja, kad ir jai būna sunkių dienų per kurias, rodos, kad nieko nebesinori, emocijos liejasi per kraštus. „Būna, kad ir verkiu, ir rėkiu, ir juokiuosi. Norėčiau nurimti ir sugebėti atsiriboti nuo patiriamo streso ir nepanikuoti“, – atvirauja ji.

Ramybę randa namuose

Nors Erika darbus baigia vėlai vakare, tačiau jos visuomet laukia mylima šeima. Kartu su vyru Merūnu jie augina du sūnus, kurie ištiestomis rankomis laukia grįžtančių tėvelių.

„Mano vaikai mane labai palepina. Kai aš grįžtu namo, jie mane apkabina, bučiuoja, kalbina ir liepia eiti į lovą kartu pagulėti. Mes visuomet su vaikais aptariam, kokia buvo diena. Po darbo stengiuosi 100 procentų laiko skirti vaikams ir šeimai. Vaikučiai labai mane lepina dėmesiu.“

Vaikai dažnai Eriką apipila gražiausiais žodžiais bei komplimentais. „Kuomet aš grįžtu iš darbo, jie man sako: mama, kokia tu graži, tu princesė“, – šypteli Erika.

Garsi šeima ypatingą dėmesį skiria vaikų emocijoms išreikšti. „Mes vaikus mokinam emocinio intelekto. Manau, kad lietuviams labai jo trūksta. Su vyru mokiname, kad jie išreikštų savo jausmus. Pasakytų kokios emocijos jų galvoje ir širdyje.“

Sau linki vieno

Erika pasakoja, kad šio gimtadienio neplanuoja švęsti, tačiau visada malonu, kad prisimena ją artimi draugai bei bičiuliai. Merūnas visuomet ją nustebina dovanomis. Apipila gėlėmis bei simboliškomis dovanomis. „Gimtadienio neplanuoju švęsti, nes mano kiekviena diena, kaip šventė, kaip žydėjimas vyšnių.“

Nors gimtadienio ir neketina švęsti, tačiau didelių svajonių bei užsibrėžtų tikslų ji turi. „Iki pilnos laimės nieko netrūksta, tiesiog norėčiau nurimti, sustoti ir nepanikuoti.

Aš mėgstu viską konkrečiai, idealiai ir maksimaliai gerai viską atlikti. Tas idealizmas kartais pjauna man galvą. Kuomet nevyksta viskas pagal planą, aš pradedu pykti ant viso pasaulio. Dabar mano vienintelis gyvenimo tikslas – būti laimingai“, – sako garsi moteris

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...