Vizito pas kirpėją vilnietė nepamirš dar ilgai: net antakiai pakilo

Moterys sutiks – bene kiekvienas apsilankymas grožio salone yra savotiška terapija. Juk taip gera atsipalaiduoti ir laukti pokyčių pas profesionalą. Naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojos Gretos laišaks, kuriame moteris pasidalijo jos nuotaiką apkartinusiais įspūdžiais iš grožio salono.

„Neseniai buvau grožio salone Vilniuje ir pamačiau tai, apie ką dar ilgai galvojau. Vaizdas mane sujaudino ir paveikė taip, kad jį širdyje nešiojuosi jau kelias savaites. Bet apie viską nuo pradžių.
Viskas nutiko tą vakarą, kai užsukau atnaujinti plaukų spalvą. Šalia manęs prisėdo maža mergytė, kuriai – 8-9 metukai.

Su ja kartu atėjo ir mama, kuri kirpėjos paprašė mergaitės plaukus nudažyti rožine ir žydromis spalvomis. Mama paaiškino, kad dukra nori būti panaši į kelias garsias šou pasaulio žvaigždutes ir parodė kelias nuotraukas iš išmaniojo telefono.

Vos mergytei atsisėdus į kirpėjos kėdę, mama išėjo, o mažametė liko grožio salone.

Viskas lyg ir būtų gerai – mama rūpinasi dukra, turbūt nori, kad ši jaustųsi pilnavertė, neatsiliktų nuo mados, būtų panaši į tas „nepasiekiamas žvaigždes“, „nuomonių formuotojas“, tačiau ar tikrai devynmetės mergaitės savaitgalio užduotis – tapti lėle rožiniai-žydrais plaukais?

Kur dingo noras mėgautis vaikyste? Gal geriau už tuos pinigus, kurie skiriami plaukams dažyti, nueiti į spektaklį, kiną arba nusipirkti naują žaislą?

Kada mes, tėvai, pradėjome pataikauti savo vaikų norams ir kodėl mes taip norime, kad mūsų vaikai užaugtų? Ir kada gi pagaliau suprasime, kad vaikystė niekada nebegrįš ir mes turime išmokinti savo vaikus ja mėgautis!

Džiaukimės kiekviena diena, netepkime plaukų dažais, mėgaukimės lėlių namais, vaizduotės žaidimais, būkime kieme, važinėkime dviračiais, pažinkime gamtą, Lietuvą, mokykimės bendrauti!

Galų gale, leiskime vaikui būti savimi, o ne padėkime jiems tapti tokiais, kokius matome televizijoje ar žurnalų puslapiuose.“

Skaitytojai, jeigu ir jūs pastebėjote tai, kas patraukė jūsų akį arba išgirdote istoriją, kuri, manote, yra verta ne tik jūsų, bet ir tv3.lt skaitytojų dėmesio, dalinkitės ją siųsdami portalai@tv3.lt

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...