Vyras nežino, ką daryti: įsimylėjo kitą moterį per savo žmonos laidotuves

Vyras nebežino, ką daryti, ir prašo specialistės patarimo, nes žmonos laidotuvių metu įsimylėjo kitą.

Vyras gyvenantis Didžiojoje Britanijoje laiške rašė:

„Kai mano žmona mirė nuo krūties vėžio, aš nesitikėjau, kad įsimylėsiu kitą moterį, esančią jos laidotuvėse. Sena draugė tapo tikru ramsčiu ir vis dar padeda man praėjus 9 mėnesiams nuo mano žmonos laidotuvių, kuriai buvo vos 36.

Mes flirtuojame ir susirašinėjame seksualiomis žinutėmis, nes ji gyvena už 3 valandų kelio, tad tiesiog negaliu pas ją užvažiuoti. Man 38 metai, o jai 37-eri. Aš turiu dvi dukras, vyresniajai 9-eri, o jaunėlei 7-eri. Draugė taip pat turi du sūnus, kurių amžius panašus į mano dukrelių.

Mes norėtume išvykti su vaikais, kur nors pabūti. Ar tai yra leidžiame? Jeigu mes išvyksime kartu, ar galima bučiuotis, turėti intymius santykius?“.

Specialistė atsakydama į šį klausimą nepamiršo ir pasaulyje vyrančios koronaviruso situacijos, rašoma thesun.co.uk.

„Nežinau, kur gyvenate ar kur ketinate keliauti, tačiau kol kas jūsų dvi šeimos turėtų socialiai atsiriboti, net jei galite susitikti. Žinau, kad tai vargina, bet viruso perdavimo rizika yra pernelyg reali. Bet kokiu atveju jūs vis tiek esate emociškai pažeidžiamas. Bus puiku, jei pasirodysite tinkami vienas kitam, tačiau lėtai imdamiesi dalykų galite išvengti širdies skausmo“, – atsakė ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...