„X faktoriaus“ dalyvė pravirkdė Samą: salė ir teisėjai plojo atsistoję

Sekmadienį TV3 televizijos ekranuose ir vėl karaliavo muzikinis šou „X faktorius“. Kaip ir praeitose laidose, dalyviai savo balsu bandė nustebinti tiek teisėjus, tiek žiūrovus. Viena tokių dalyvių – Monika Kučinskaitė.

Penkiolikmetė Monika gyvena Alytuje. Į „X faktorių“ mergina atvyko tiesiai iš reabilitacijos.

„Pradėjo labai skaudėti koją ir tada ėjom šviestis ir išaiškėjo…“, – laidos žurnalistei pasakojo Monika.

Paauglė išgirdo diagnozę – stuburo išvarža. Paaiškėjo, kad aktyvi ir gimnastika užsiimanti mergina nebegalės šokinėti ir bėgioti kaip anksčiau.

Stuburo skausmus kenčianti penkiolikmetė tėvams pareiškė, kad bandys savo jėgas „X faktoriuje“.

„Atėjau ir pasakiau, kad noriu dalyvauti „X faktoriuje“. Tėvai buvo labai nustebę, bet palaikė ir sakė eiti, bandyti save ir labai tikisi, kad praeisiu.“, – pasakojo Monika.

Artimiausių žmonių palaikymas – viskas. Tačiau net ir pirmą kartą išgirdę Moniką dainuojant suklūsta ir sako, kad jos balsas eina tiesiai į širdį.

Taip nutiko ir „X faktoriaus“ teisėjams – išgirdę Monikos balsą jų kūną nusėjo šiurpuliukai, o Saulius Urbonavičius-Samas, rodos, net apsiašarojo. Po Monikos pasirodymo visa salė ir teisėjai jai plojo atsistoję.

„Šiurpas. Tobula. Tu esi ypatingiausio balso savininkė šiame projekte šiais metais“, – komplimentų Monikai negailėjo Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Kaip Monika pavergė teisėjų ir žiūrovų širdis, žiūrėkite vaizdo reportaže.

Muzikinis šou „X faktorius“ – kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...