Žaibiškai išpopuliarėjęs Laurynas-Maybachas prakalbo apie moteris, psichologines problemas ir svajonių gyvenimą

Išgerti butelį aliejaus, suvalgyti dvidešimt nevirtų kiaušinių – tokiems iššūkiams dėl populiarumo buvo pasiruošęs Laurynas Burovas, instagramo vartotojams geriau žinomas Maybach420 vardu. Socialinius tinklus šokiruojančiais vaizdo įrašais drebinantis vaikinas neslepia – užplūdęs populiarumas yra kaip vaistas sunkiems praeities išgyvenimams.

– Laurynai, instagramo paskyroje tave seka daugiau nei 90 tūkst. sekėjų, o feisbuke, kur vadiniesi Lauryno Maybach vardu, – daugiau nei 55 tūkst. Tai pradėkime nuo paprastų dalykų. Ar visuomet norėjai būti populiarus?

– Nuo šeštos klasės skundžiuosi dėmesio trūkumu ir psichologinėmis problemomis, tokiomis kaip vienatvė, dėmesio trūkumas, nepasitikėjimas savimi, traumos, kompleksai, socialinių įgūdžių nebuvimas. Ne tiek norėjau būti populiarus, kiek man to reikėjo, kad gaučiau tuos dalykus, kuriuos kiti įprastai gauna šeimoje. Esu įsitikinęs, kad žmogui, kurį tėvai tiek psichologiškai, tiek fiziškai gniuždė, yra milijoną kartų sunkiau gyventi nei tiems, kuriuos tėvai mylėjo. Juk niekas nenori būti atstumtas, niekam nereikalingas ir niekuo nereikšmingas. Mane mano psichologinės problemos, traumos ir tėvo psichologinis smurtas ne kartą buvo privedę prie narkotikų. O ši mano vykdoma veikla ir populiarumas man yra Dievo dovana, ir mano gyvenimas pradeda panašėti į svajonių gyvenimą – tokį, apie kurį svajojau seniai.

Tikrai seniai norėjau būti žinomas socialiniuose tinkluose, kad tūkstančiai žmonių mane sektų, stebėtų ir komentuotų viską, ką aš veikiu. Dabar mano nuomonė socialiniuose tinkluose reiškia daug, viskas pasiekta sunkiu darbu ir dideliu atsidavimu, veikiant nuo nulio ir kryptingai. Aišku, nieko neverčiau mane sekti, todėl visiems turėtų būti aišku – esu įdomus, turiu iškalbą, talentų ir gabumų.

– Tai per tiesiogines transliacijas pasakojamos istorijos apie nesutarimus su mama nėra tik šou triukas?

– Iš tokių dalykų šou nelabai daryčiau. Mano artimieji, tarp jų ir mama, ne kartą aiškiai parodė, kad yra suinteresuoti mano mirtimi. Taip pat mama negerbia nei manęs, nei savęs, tai net akyse nenoriu matyti tokių žmonių. Galų gale su mamos žinia pusę metų įtartinomis ir labai abejotinomis aplinkybėmis pragulėjau psichiatrijos ligoninėje.

– Sakai, kad populiarumo tau reikėjo dėl sunkios praeities. Dabar, kai jau esi populiarus, gal gali atsakyti, ką tau jis suteikė?

– Kone svajonių gyvenimą. Tik merginos tetrūksta.

– Kurdamas šokiruojančius vaizdo įrašus labai rizikuoji savo sveikata. Kodėl pasirinkai būtent tokį būdą išpopuliarėti?

– Na, norėčiau, kad 18 tūkst. žmonių mane tiesiogiai stebėtų, kai aš kepu bulves. Deja, tai neįmanoma. Užsienyje žmonės dar ne tokių vaizdo įrašų prikuria, tiesiog Lietuva yra jauna šalis, po išprievartavimo, sovietų okupacijos, skurdi ir rusiško modelio, todėl tikrai daug žmonių yra prieš naujus ir sukrečiančius dalykus, o to netrūksta mano veikloje. Tikrai daug konservatyvių, nelaimingų, pilkų žmonių, tad ir to „heito“ yra tikrai daug ir jis labai fanatiškas.

Kaip bebūtų, turiu ir tokį palaikymą, kokio daug kas pavydėtų. Turiu tokių draugų ir sekėjų, su kuriais man niekas nebaisu. Ir kol įstatymai leidžia daryti live, tol aš darysiu ir darysiu tokius, kokius aš noriu ir kokių nori žiūrovai.

– O ar tikėjaisi taip greitai išpopuliarėti?

– Nesitikėjau. Kaip ir sakiau, nuo mažų dienų dėl savo psichologinių problemų ir artimoje aplinkoje patirto psichologinio smurto labai save nuvertinu. Bet, kaip bebūtų keista, kažkur giliai širdyje tikrai įtariau, kad turėtų „paeiti“. Jeigu paėjo gatvėje, mokykloje ir tikrai plačiame draugų rate – kodėl neturėtų paeiti ir internete? Taigi, internete pasisekė turbūt dar geriau nei gatvėje.

– Tikriausiai daugumai smalsu, kaip atrodo socialinių tinklų įžymybių kasdienybė. Atskleisk, kaip atrodo tavo diena?

– Visą dieną praleidžiu prie išmaniojo telefono. Jei ne prie telefono, tai prie kompiuterio. Visą dieną skaitau, rašau, filmuoju – poilsio tikrai mažai, bet nesu lepūnėlis, turiu tikslų ir rezultatai, neslėpkime, tikrai pavydėtini ir akivaizdūs, todėl dirbu sunkiai ir negailėdamas savęs.

– Viešojoje erdvėje nuolat bendrauji su savo gerbėjais, tačiau ir nevengi atsikirsti tave kritikuojantiems. Kodėl renkiesi tokią taktiką? Juk dauguma žinomų žmonių kritikus tiesiog ignoruoja.

– Na, žmonėms patinka, kai aš lengvai, juokingai ar įdomiai nuskausminu kvailus, primityvius, neobjektyvius ir šališkus asmenis. O kas patinka mano žiūrovams – patinka ir man.

– O ar esi gavęs kokių nors įdomių palaikančių žinučių?

– Žinoma, daug žmonių man rašo, kad mano vaizdo įrašai prikelia jiems nuotaiką iš griuvėsių. O ir man pačiam tai patinka. Nors mane retai kas pralinksmina, vienas iš tų žmonių esu aš pats sau. Kurdamas vaizdo įrašus, bendraudamas su gerbėjais, susipažinau su tikrai daug nuostabių, gerų, šiltų, nuoširdžių žmonių, ir viskas prasidėjo, be abejo, nuo žinučių.

– Ar išpopuliarėjus atsirado daugiau žmonių, norinčių su tavimi bendrauti?

– Taip. Netrūksta tų, kurie padeda, pataria, duoda idėjų, tačiau atsirado ir tokių, kurie nori pasinaudoti mano žinomumu.

– Kaip atskiri, ar žmogus tavimi domisi nuoširdžiai, ar tik dėl tavo populiarumo?

– Na, jei mergina atsisako susitikti, bet nori shoutout, genijumi būti nereikia, kad suprastumei, jog tai yra netikra. Buvo ir tokia, kuri sakė, kad būsime kartu, jei aš baigsiu veiklą, o po to prašė nemokamos reklamos. Spjauti į veidą tokiai „durnelei“.

Dar buvo vienas atvejis, kai su viena mergina bendravome kokius 3–4 mėnesius. Ji buvo iš Klaipėdos, tai nuolat sakydavo, kad būtinai susitiksime, kai bus kažkur netoli. Būdavo, padarydavau jai nemokamos reklamos, kad tik įrodyčiau, kad ji man tikrai rūpi ir noriu susitikti.

Tačiau, atėjus tai dienai, kai ji atvažiavo į Vilnių, ji pradėjo trintis su visokiais turtuoliais, o man sakyti, kad vakar prisigėrė ir šiandien jai bloga. Melavo, kad bloga, guli lovoje, o į instagramą keldavo nuotraukas, kaip prabangiuose restoranuose su kažkokiais vyrais vakarieniauja. Vienu žodžiu, užblokavau tą „durnelę“ per visur ir visam. Pykina apie ją pagalvojus.

– Ne kartą viešai simpatizavai Monikai Šalčiūtei. Ar ji – tavo moters idealas?

– Gal ir buvo kažkada. Dabar ji man visiškai nebepatinka – nutukusi kažkokia ir pasikėlusi.

– Kokiomis dar įžymybėmis žaviesi?

– Mane žavi „Radistų“ bei Manto Katlerio iškalba ir sugebėjimai. Taip pat jie man labai įdomūs ir kaip žmonės.

– O kaip įsivaizduoji savo gyvenimą ateityje?

– 2014 m. spalio 2-ąją tėvas pasakė, kad man liko gyventi dveji metai, tai aš nuo to laiko kiekvieną dieną galvoju, kad ryt jau bus paskutinė diena. Esu palaužtas, nusivylęs gyvenimu, depresuotas ir nelabai turiu ateities planų. Tiesiog atiduodu visą save savo veiklai, siekiu kuo geresnių rezultatų. Ir, žinoma, ieškau išeities ir pagalbos, kad sužinočiau, ar aš tikrai taip greitai turiu mirti, ar čia buvo kažkokia tėvo apgaulė, kad mane dar labiau sužlugdytų. Šiandien man belieka tik spėlioti.

– Per tiesiogines transliacijas vis kalbi apie Jungtinę Karalystę. Ar tikrai planuoji emigruoti?

– Na, yra minčių nors 2–4 savaitėms išvykti į Londoną. Bet būčiau ne ekonominis emigrantas, o emigrantas iš meilės. Emigruočiau, kad susirasčiau merginą, nes tik to man tetrūksta iki visos laimės.

O šiaip teko būti Londone tris kartus, ten man visai kitas pasaulis: žmonės laimingi, turtingi, be problemų, pozityvūs, tolerantiški, tad ir merginos ten tikrai žmogiškesnės ir nuoširdesnės. Londone gyvenančioms merginoms meilė, santykiai ir seksas yra vieni iš gyvenimo džiaugsmų ir malonumų, o ne įrankis gauti finansinės naudos. Varganoje, neteisingoje, nusivažiavusioje, degradavusioje ir korumpuotoje šiuolaikinėje Lietuvoje merginos tokios pat degradavusios.

Kaip pats sugalvojau – parodyk man valstybę, aš tau pasakysiu, kokios ten merginos. Ne paslaptis, kad moteris – silpnesnė ir bukesnė už vyrą, dėl to beveik visais atvejais viskas, ką moteris turi, – tai jos gražus ir vyrų geidžiamas kūnas. Aišku, yra išimčių, tačiau absoliuti dauguma elgetų lietuvių tikrai nenori už 380 eurų per mėnesį dirbti prekybos centre. Geriau parduos savo kūną ir gyvenimą, bet galės patogiau gyventi, patogiau keliauti, skaniau maitintis.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...