Zelenskio žmona prabilo apie santykius su vyru: meilės iš pirmo žvilgsnio nebuvo

Pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska davė atvirą interviu „The Economist“, kuriame papasakojo apie santykius su vyru prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

Pasak Olenos, jų santykių istorija prasidėjo dar mokyklos metais. Tada jie gyveno Krivoy Rog mieste. Tačiau, kaip sako pati pirmoji ponia, tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, rašo unian.net.

Papasakojo apie santykius

Ji net nežinojo, ar jis jai patinka, ar ne. Tačiau ji pažymėjo, kad jis turėjo gerą humoro jausmą, nors buvo tikra, kad jos ‒ geresnis.

Iki vedybų jie susitikėjo aštuonerius metus ir tik 2003 metais jie nusprendė oficialiai įteisinti savo santykius. Santuokoje jie susilaukė dviejų gražių vaikų ‒ dukters Aleksandros ir sūnaus Kirilo.

 

Zelenskaja visada buvo šalia savo vyro, palaikė jį ir padėjo. Tais laikais, kai jis dirbo studijoje „Kvartal 95“, ji rašė scenarijus. O 2019-aisiais, kai Zelenskis laimėjo Ukrainos prezidento rinkimus, Olena tapo pirmąja ponia, kuria dabar didžiuojasi visas pasaulis.

Taip pat naujame interviu Zelenska sakė, kad jos vyras visada teigia, jog ji per daug jį kritikuoja, bet niekada negiria. Tuo pačiu metu jų meilės istorijos galima tik pavydėti.

Kartą Volodymyras Zelenskis net pertraukė pirmosios ponios interviu, atvykęs į rezidenciją pas žmoną, kurią pastaruoju metu mato retai dėl karo Ukrainoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer