Žiniasklaida: nutekinta informacija apie Putino sveikatos būklę

Nuo tada, kai Vladimiras Putinas vasario 24 d. įsakė savo karinėms pajėgoms įsiveržti į Ukrainą, sklando patys įvairiausi gandai apie jo sveikatos būklę. Užsienio žiniasklaidoje minimi nutekinti dokumentai tvirtina, kad V. Putinas tikrai serga ankstyvos stadijos Parkinsono liga ir kasos vėžiu.

Apie 70 metų Rusijos tirono sveikatą jau seniai spėliojama – Vakarų žvalgyba teigia, kad jis turi rimtų sveikatos problemų.

Gandai apie prastą prezidento sveikatą sklando jau ne vienerius metus – manoma, kad jį lydi gydytojų komanda, kuri atidžiai stebi jo sveikatą, skelbia britų leidinys „The Sun“.

Vakarų šalys yra skelbusios apie V. Putino sveikatą, įskaitant buvęs britų žvalgybos MI6 vadovas Richardas Dearlove’as, kuris teigė, kad dėl sveikatos problemų Rusijos vadovas galI būti išsiųstas į sanatoriją.

Kremliui artimas Rusijos žvalgybos šaltinis, „The Sun“ patvirtino, kad V. Putinui diagnozuotas ankstyvosios stadijos Parkinsono ir kasos vėžys.

„Galiu patvirtinti, kad jam diagnozuota ankstyvosios stadijos Parkinsono liga, tačiau ji jau progresuoja“, – elektroniniame laiške teigė informacijos šaltinis iš Rusijos saugumo tarnybų.

„Putinas reguliariai kemšamas visokiais sunkiais steroidais ir naujoviškomis skausmą malšinančiomis injekcijomis, kad sustabdytų neseniai jam diagnozuoto kasos vėžio plitimą“, – pridūrė jis.

Kremliaus pareigūnai nuolatos neigė, kad jis turi sveikatos problemų.

V. Putinas ilgą laiką didžiavosi savo „stipraus žmogaus“ įvaizdžiu – tačiau jo dramatiški pokyčiai per pastaruosius kelerius metus paskatino spėliones, kad jis gali sirgti sunkia liga.

Primename, kad pastaraisiais mėnesiais įvairūs šaltiniai skelbia apie V. Putino sveikatą, daugelis teigė, kad jam pasireiškia vėžiu sergančio žmogaus simptomai.

Netrukus užsienio žiniasklaida atkreipė dėmesį į jo ranką. Dešinės rankos atspalvis atrodė kaip mėlynė, todėl kilo spekuliacijų dėl ankstesnių teiginių, kad toje pačioje vietoje jis turėjo pėdsakų, atsiradusių nuo ten įsmeigtų adatų.

Primename, kad tv3.lt kiek anksčiau rašėme apie jo sveikatą.

V. Putinui vasario 24 d. įsakius savo karinėms pajėgoms įsiveržti į Ukrainą, sklando patys įvairiausi gandai apie jo sveikatos būklę. Apie galimą jo pablogėjusią sveikatą rodo ir tam tikri požymiai.

Savo „Twitter“ paskyroje „Kyiv Post“ reporteris Jasonas Jay Smartas paviešino kadrus, kuriuose matyti, kad ant V. Putino rankos yra žymė.

Žmonės pareiškė, kad tai gali būti įrodymas, jog karą kurstančiam tironui neseniai buvo prijungta lašelinė, skelbė „The Sun“.

Gandai, kad Vladimiro Putino sveikata gali būti prasta, sustiprėjo po to, kai filmuotoje medžiagoje pasirodė gydymo lašelinėmis žymės ant jo rankos.

Jasonas Jay Smartas rašė: „Vaizdo įrašuose, kuriuos paskelbė [Rusijos] vyriausybės naujienų tarnyba, ant Putino rankos matyti tai, kas gali būti pėdsakai nuo lašelinių.“

Tada jis tvirtino, kad buvo paviešinti du vaizdo įrašai, kurių vienas buvo nužymėtas vandens ženklais, taip greičiausiai bandant užmaskuoti Putino ranką.

Filmuke buvo matyti, kaip V. Putinas lankosi mobilizuotų rusų treniruočių stovykloje, kur šaudė iš snaiperio šautuvo.

Rusijos valstybinės žiniasklaidos priemonės skubiai ištrynė filmuotą medžiagą, taip dar labiau padidindamos spekuliacijas apie prastą V. Putino sveikatą.

Buvęs korespondentas Ukrainoje Tom Warner taip pat išanalizavo V. Putino išvaizdą: „Ranka ir veidas visose scenose yra išsipūtę. Ilgalaikiai steroidai.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer