16-metė breiko šokėja iš Lietuvos iškovojo Europos žaidynių bronzą

Dominika Banevič – B-Girl Nicka Lenkijoje vykstančiose Europos žaidynėse iškovojo bronzos medalį.

Nors dėl olimpinio kelialapio 16-metei Lietuvos šokėjai dar teks pakovoti, D. Banevič neabejoja, kad pateks į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.

„Viskas praėjo gerai. Sušokau, kaip norėjau. Tik šį kartą teisėjai nebuvo labai objektyvūs. Manau, kad laimėjau pusfinalį ir turėjau būti finale. Kova pusfinalyje buvo labai atkakli. Yra kaip yra. Olimpinis kelialapis neiškovotas. Iškovojusiu jį pasaulio čempionate“, – sakė Europos čempionė D. Banevič.

Kelią į finalą lietuvei užkirto ukrainietė B-Girl Stefani. Gegužę Europos čempionato finale šią varžovę įveikusi B-Girl Nicka šį kartą nusileido 1:2 (10:17).

„Jau ketvirtą kartą kovojau su šia ukrainiete. Prieš tai visas dvikovas buvau laimėjusi aš,“ – pastebėjo Lietuvos šokėja.

Mažajame finale dėl 3 vietos ji 2:1 (16:11) nugalėjo italę B-Girl Anti.

Lietuvė ketvirtfinalyje 2:0 (16:2) pranoko šių metų Europos čempionato bronzos medalininkę prancūzę B-Girl Syssy.

Medalius breiko šokių varžybų nugalėtojams įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Apie 110 km nuo žaidynių sostinės Krokuvos esančiame Naujame Sonče vykusių breiko varžybų aukso kaina buvo milžiniška: nugalėtojai atiteko olimpinis kelialapis.

2024 m. Paryžiuje breiko šokėjai olimpinėse žaidynėse varžysis pirmą kartą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer