Edvinas Šeškus – apie mitais apipintą tėčio charakterį ir nematomą mamos indėlį

Pastarieji keli metai 27-erių Jonavos „CBet“ puolėjui Edvinui Šeškui primena nesibaigiantį sapną. 2021-ųjų vasarą jis sumainė žiedus su žinoma Lietuvos nuomonės formuotoja Dalia Belickaite, o po kiek daugiau nei metų jiems gimė pirmagimė Atėnė. Portalo tv3.lt tinklalaidėje „Trys nuo lentos“ apsilankęs žinomas krepšininkas neslėpė, kad nors laisvo laiko sau atsiradus tėvystės rūpesčiams ir sumažėjo, tačiau viską kompensuoja išaugusi motyvacija po dukrytės gimimo.

„Atsimenu savo pirmas rungtynes, kai Dalytė pagimdė, ir aš po dviejų dienų iš karto važiavau prieš Lietkabelį žaisti, tai nevažiavau, o nuskridau aš į Jonavą. Ta motyvacija atrodo visai kitokia, niekada gyvenime to nesuprasdavau, persilaužė ta motyvacija, kad ne tik dėl savęs jau dirbu, bet norisi, kad ir dukrytė, kai užaugs, kad matytų, koks geras aš buvau, kiek daug stengiausi, tai ta motyvacija dabar visai kitokia“, – šypsojosi tėvystės džiaugsmais ir pasikeitusia rutina gyvenantis krepšininkas.

Džiaugsmo krepšininkui teikia ir fantastiškas šių metų jonaviečių žygis LKL pirmenybėse, kur jau po sykį įveiktas tiek Kauno „Žalgiris“, tiek „Vilniaus Rytas“, o Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje po dramatiškos kovos patekta į finalinį ketvertą.

Pasak Edvino, tokių Jonavos klubo rezultatų nebūtų be visą širdį savo mėgstamam darbui atiduodančio tėčio Virginijaus Šeškaus, kurį laiko vienu geriausiu treneriu visoje šalyje.

„Virginijus Šeškus moka surinkti žaidėjus, sukurti aplinką ir tą atmosferą apie save, kur žmonės nori, dirba, stengiasi. <...> Labai už jį džiaugiuosi, jis vienintelis toks treneris. Pasižiūrėkite, jis pailsėjo nuo krepšinio, grįžo ir laimėjo NKL ir atėjo į LKL. Kas smagiausia, kad, kai aš žaidžiau Prienuose ir dabar Jonavoje, aš matau, kaip jis tobulėja kaip treneris. Jis tikrai priima dabar daug naujovių, angliškai pradėjo šnekėti, daug mokėsi nuo praėjusio sezono ir dabar jau susikalba su žaidėjais, paaiškina viską aikštelėje ir tikiuosi, kad viskas susiklostys taip, kad jis dar kils karjeros laiptais, nes dar jaunas yra“, – šypsojosi E. Šeškus.

55-erių strategas jau trečiąjį sezoną iš eilės savo komandoje treniruoja sūnų, o girdėdamas žiniasklaidoje įvairiausius mitus apie savo tėtį Edvinas neslepia pykčio. Vienas tokių, kad krepšininkai, žaidžiantys V. Šeškaus komandoje, neanalizuoja savo priešininkų ir atsainiai ruošiasi artėjančioms dvikovoms.

„Jis kartais yra per daug geras, ateina, atneša šimtalapį ir žmonės tuo gerumu naudojasi. Čia akmuo ir visiems žurnalistams, kurie ir sukūrę apie jį visa tai. Sukurtas burbulas, kad pas Virgį nevyksta treniruotės… Atvažiuokite į tas treniruotes ir pamatysite viską, tai mane tas labiausiai nervina“, – teigė jis.

Jei krepšinio aikštelėje visi yra įpratę matyti V. Šeškų kunkuliuojantį nuo emocijų ir neretai gaunantį jį iš rungtynių pašalinančias technines pražangas, tai namuose jis visiškai kitoks.

„Namuose jis visiškai kitoks, esu tą ir ne kartą interviu sakęs, kad jis atsipalaidavęs. Vasarą grįžti, tai jis sriubą verda, šašlykus kepa ir yra visiškas ramiakas. Po rungtynių irgi pas savo anūkę nueina visas išsišiepęs ir ką aikštelėje žmonės mato, tai nė per niekur to nepamatysi realiame gyvenime“, – teigė jis.

Pačiais gražiausiais žodžiais krepšininkas atsiliepia ir apie savo mamą Ritą, kuri nėra tokia matoma visuomenei, kaip jos sūnūs ar vyras, tačiau padarė milžinišką darbą, kad abu jos vaikai taptų gerais žmonėmis ir profesionaliais sportininkais.

„Mano mama yra vau… Aš iš Prienų ir atsimenu, kad ji mane kiekvieną dieną veždavo į Kauną, dirbdavo iki penkių, išeidavo anksčiau iš darbo, kad mane nuvežtų į treniruotes. Mano mamai eina visi visi kreditai, ji puiki moteris, pavyzdys, puiki mama ir vien tik geriausi žodžiai“, – nematomą mamos indėlį pabrėžė jis.

Tinklalaidės temos:

00:01:00 – Dukros Atėnės gimimas ir dviguba motyvacija

00:02:36 – Jonavos „Cbet“ pergalė Kalniečio pagerbimo rungtynėse

00:09:55 – Pergalė prieš Klaipėdos „Neptūną“ ir sezono tikslai

00:13:36 – Žaidimas Jonavos „Cbet“ tėčio vadovaujamoje komandoje

00:15:40 – Koks Virginijus Šeškus yra namuose ir šeimoje

00:16:40 – V. Šeškaus lašinukai ir šimtalapiai

00:18:24 – V. Šeškaus emocionalumas ir bendravimas su žaidėjais

00:20:00 – Edvinas Šeškus apie savo mamą

00:24:11 – Pirmoji Prienų „Labas Gas“ pergalė LKL čempionate ir komandos situacija

00:30:10 – E. Šeškus apie savo žaidimo stilių ir žaidimo brandą

00:31:40 – Žaidimas Taivane ir akistata su buvusia NBA žvaigžde O.J.Mayo

00:34:30 – Apie norą žaisti Lietuvos rinktinėje ir nutikusį kuriozą

00:37:18 – Apie netikėtai nutrūkusias derybas su Alytaus „Wolves“

00:39:19 – Apie socialiniuose tinkluose kuriamą turinį, uždarbį ir ir „youtuberio“ karjerą

00:44:05 – Gyvenimas krepšininkų šeimoje ir šeimos šventės

00:45:46 – „Žalgirio“ krachas Atėnuose

00:54:41 – Apie patirtą traumą ir lemtingą pažintį su Dalia Belickaite

00:55:20 – Žaidimas Prienuose su LaMelo Ballu, Eigirdu Žukausku ir Tomu Dimša

01:01:05 – „Žalgirio“ dviguba savaitė ir laukiantys iššūkiai

01:07:19 – Šio sezono Vilniaus „Ryto“ žaidimas ir karjeros etapas „Lietuvos ryte“

01:13:45 – Geriausių žaidėjų penketukas, su kuriais yra žaidęs E. Šeškus

01:18:46 – Trys įsimintiniausi praėjusios savaitės epizodai

Visą tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos „YouTube“ kanale:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer