4-rių vaikų mamai staiga sustojo širdis: šeima įspėja dėl 1 simptomo

Mama paskambino dukrai viduryje nakties ir pasakė, kad negali kvėpuoti, bet mirė dukrai nė nespėjus atvykti.

52 metų Ann-Marie Brett mirė Dianos, Velso princesės ligoninėje, po to, kai jai namuose sustojo širdis, parodė atliktas tyrimas.

Naktį sulaukė lemtingo skambučio

Moteris mirė ligoninėje, kai savo namuose Grimsbyje jai sustojo širdis. Jos dukra Leanne Brett specialistams sakė, kad jos mama jai paskambino apie vidurnaktį ir sakė, kad jai sunku kvėpuoti, rašo mirror.co.uk.

Dukra iškvietė greitąją pagalbą ir išskubėjo pas mamą, bet atvykusi sužinojo, kad mama mirė. „Grimsby Live“ praneša, kad Leanne sakė, jog anksčiau tą dieną lankėsi pas mamą ir ji „atrodė normaliai, buvo laiminga“.

Pomirtinė ekspertizė parodė, kad viena iš mirties priežasčių buvo piktnaudžiavimas narkotikais, tačiau įtakos tam turėjo ir lėtinė širdies liga.

Keturių vaikų mama dirbo „The New Imperial Club“ Klitorpe ir buvo mėgstama savo klientų ir kitų darbuotojų.

Mirė sustojus širdžiai

Leanne, kuri 2019 m. išsikraustė iš mamos namų, bet nuolat ją lankydavo, pasakojo, kad Ann-Marie retkarčiais rūkydavo kanapes.

„Ji buvo uždaras žmogus ir nemėgo kalbėti apie savo praeitį. Tądien aplankiau ją ir ji atrodė normali, linksma. Ji niekada nesakė, kad turi problemų su narkotikais.

Ji paskambino man apie 00.50 val. ir prašė pagalbos, nes negalėjo kvėpuoti. Iškviečiau greitąją ir išskubėjau pas ją.“

Čia ji sutiko mamos draugą, kuris gyveno kitapus kelio ir atskubėjo jai padėti. Jis pasakojo, kad rado ją gulinčią koridoriuje ant grindų.

Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai ją apžiūrėjo ir nuvežė į ligoninę, tačiau, nors beveik valandą bandė ją gaivinti, sustojusios širdies nebepavyko priversti dirbti.

Grimsbio ir Šiaurės Linkolnšyro vyresnysis ekspertas dukrai sakė, kad mamos lėtinė širdies liga buvo jos tragiškos mirties priežastis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer