Drama baigėsi: paaiškėjo „Lietuvos talentų“ nugalėtojas

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo ilgai lauktą projekto „Lietuvos talentai“ superfinalą. Jo metu 6 pusfinalyje geriausiai pasirodę dalyviai susitiko su dar 4 tais, kurie atrankų metu pelnė „auksinį mygtuką“ ir iškovojo teisę iškart keliauti į superfinalą. Nugalėtoją, kuris bus apdovanotas 10 tūkst. eurų, išrinko žiūrovai.

Balsai nulėmė, kad projektą šiemet laimėjo oro akrobatė Vaida Aleksandravičiūtė

Trečiąją vietą projekte užėmė „Aušrinė“, antrąją – Vytenis Danielius.

Pirmasis į finalo sceną žengė akrobatas Marius Praniauskas. Vaikinas atrankos metu susidūrė su iššūkiais – dalyvavo po operacijos. Marius pademonstravo įspūdingą pasirodymą, kurio metu salėje griaudėjo audringos ovacijos. Po pasirodymo publika plojo atsistojusi.

Inga Jankauskaitė negailėjo gražių žodžių akrobatui, pabrėždama jo didžiulę pažangą – pasak jos, atrankų metu jautėsi neužtikrintumas, o finale prabudo artistiška Mariaus pusė.

„Jeigu jūs nelaimėsite, tai tik dėl to, kad už jus nebalsuos vyrai“, – juokavo Marijus Mikutavičius.

Antrasis į sceną žengė Vytenis Danielius. Vaikinas gali pasigirti net keliais talentais – groja keturiais instrumentais, be to – dainuoja. Finale Vytenis pademonstravo du didžiausius savo talentus – akordeono ir sugebėjimus. Muzikantas puikiai užvedė publiką – ši plojo ir dainavo kartu su juo.

„Jūs greitai mokotės, ir dėl to keliu prieš jus kepurę. Aš kai atsidūriau ant scenos, kokį mėnesį bandžiau susigaudyti, ką noriu joje daryti. O jūs susigaudėte per tris „talentų“ laidas“, – gyrė Marijus.

„Žiūrėdamas siužetus vis tikėjausi, kad jūs išsitempsite ir gitarą, ir fortepijoną, ir skrabalus“, – sakė J. Jankevičius.

Tretieji finale pasirodė „Klaipėdos vaikų operos studija“. Kolektyvas atrankos metu gavo auksinį mygtuką iš teisėjų, po kurio sakė, nemiegoję savaitę. Kompanija paruošė nuotaikingą pasirodymą ir sulaukė milžiniško publikos palaikymo, kuri plojo į ritmą ir negailėjo palaikymo šūksnių, o pabaigoje plojo atsistojusi.

„Jūs nešate šviesą ir džiaugsmą ir esate dopingas šiame gyvenime“, – gyrė Marijus Mikutavičius. Teisėjui ypač patiko operos studijos kuriamas miuziklo žanro lengvumas.

Inga Jankauskaitė trupės pasirodymą pavadino „tikra laime“.

Ketvirtasis „Lietuvos talentų“ scenoje pasirodė latvis violončelininkas Roberts Sidorovs. Violončelininkas į finalą pateko tiesiai iš atrankų – po jautraus pasirodymo Inga Jankauskaitė jam paspaudė Auksinį mygtuką. Vaikinas finale parodė širdį suvirpinantį pasirodymą, atlikęs savo kūrybos kūrinį.

Po pasirodymo Inga sunkiai rinko žodžius ir prašė žiūrovų atkreipti dėmesį į šį pasirodymą. „Norėčiau šioje muzikoje gyventi“, – sakė teisėja.

Penktasis pasirodė iliuzionistas Justinas Malinauskas. Fokusininkas magija susidomėjo dar vaikystėje, o ja užsiimti ėmė devynerių, gavęs dovanų knygą. Savo kortų triukus jis itin mėgsta rodyti mažai dukrytei.

J. Malinauskas į savo pasirodymą vėl įtraukė visus tris teisėjus. Mentalisto gebėjimus šį kartą įkūnijo Pompikės personažas, atspėjęs Ingos pasirinktą kortą ir visų trijų teisėjų sugalvotas dainas. Pasirodymą vainikavo iš užkulisių išniręs antras šokantis Justinas su pandos kostiumu.

Teisėjai mentalistui ir Pompikei negailėjo pagyrų.

Šeštieji savo talentą demonstravo šokėjai Sindi ir Azael. Atrankoje poros sujaudinti teisėjai sunkiai rinko žodžius – Marijono Mikutavičiaus veidas ir ašaros akyse pasakė viską, o J. Jankevičius šokėjams paspaudė Auksinį mygtuką.

Jausminga pora finalo scenoje šokiu siuntė žinutę apie karą Ukrainoje, o už jų ant ekranų buvo rodomi karo niokojamos šalies vaizdai.

„Tai buvo labai stipru“, – sakė J. Jankevičius, savo paspaustą Auksinį mygtuką pavadinęs „geriausiu sprendimu šiais metais“.

Inga Jankauskaitė porai dėkojo už primintą pagalbos Ukrainai svarbą.

Septintoji teisėjus ir publiką bandė prajuokinti Aistė Krušinskaitė. Stuburo traumą patyrusi ir vežimėlio pagalba judanti moteris nevengia juokauti apie savo negalią. Komikė gavo auksinį mygtuką – kaip sakė Marijus, kad nereikėtų dažnai važinėti į filmavimus.

Komikė iki ašarų prajuokino teisėjus ir publiką.

„Džiaugiuosi, kad tu esi finale, kad mes nepadarėme klaidos, nes tokio hardkoro mes seniai neturėjom“, – sakė Marijonas, o Inga pagailėjo, kad komikės neišvydo finale, nes būtų norėjusi išgirsti daugiau.

Aštuntosios į sceną žengė projekto senbūvės „Diamonds Show“. Merginos projekto finale dalyvauja jau ne pirmąjį kartą. Akrobatės parodė įspūdingą ir dramatišką pasirodymą, po kurio publika skandavo reikalaudami pakartoti..

Justinas Jankevičius kolektyvui negailėjo pagyrų: „Jūs visada kartelę iškeliate taip aukštai, kad sunku ją peržengti“

Inga Jankauskaitė sakė, jog šis finalas būtų žymiai silpnesnis be šio kolektyvo.

Priešpaskutinė į sceną žengė oro akrobatė Vaida Aleksandravičiūtė. Artistė scenoje pasirodymu papasakojo ypatingą ir svarbią žinutę nešančią istoriją. Įspūdingi moters triukai sulaukė audringų ovacijų.

„Labai stipri žinutė. Pasidžiaugiau, kad mes neturime didelio jūros ploto, nes teršiame mažiau nei estai“, – komentavo M. Mikutavičius ir pasižadėjo nebenaudoti plastikinių maišelių.

Tuo tarpu J. Jankevičius Vaidą pavadino ateiviu. „Tai, ką jūs darote – žmonės taip nesielgia“, – sakė jis.

Paskutinės „Lietuvos talentų“ scenoje pasirodė dar vienos projekto senbūvės – šokių kolektyvas „Aušrinė“. Šis kartas finale šokėjoms – jau šeštasis. Šokėjos surengė dramatišką pasirodymą, dar šokio metu sulaukusį audringų ovacijų. Po pasirodymo salė kolektyvui plojo atsistojusi.

„Tai bet superfinalas, tai bent „Aušrinė“, tai bent pasirodymas“, – sakė I. Jankauskaitė, negailėjusi pagyrų šokėjoms.

Sezono intriga – prie „Lietuvos talentų“ teisėjų komandos prisijungusi dainininkė, aktorė bei dainų kūrėja Inga Jankauskaitė. Žiūrovų itin mylima scenos žvaigždė komentuoja dalyvių pasirodymus bei sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau į kitą etapą.

Projekto teisėjų kėdes taip pat užima atlikėjas bei vienas iš „galvOK“ žaidimo kapitonų Marijonas Mikutavičius ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Laidą veda žiūrovus iki ašarų prajuokinantis, o kartu ir dalyvius visuomet palaikantis duetas, Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Pagal projekto formato taisykles, visi du ar tris „taip“ gavę dalyviai patenka į kitą etapą. Tačiau tai nėra pusfinalis, tai – teisėjų apsisprendimo etapas. Apie jį yra informuojami visi patekę dalyviai, nors žiūrovai to ir nemato. Kitame etape teisėjai dar kartą peržiūri ir palygina visus dalyvius bei apsisprendžia, kurie patenka į tiesioginius pusfinalius.

Šį sezoną į pusfinalius patenka 30 dalyvių. TV3 televizijos žiūrovų laukia net trys tiesioginiai pusfinaliai, kuriuose pasirodys po 10 dalyvių. Iš kiekvieno pusfinalio į superfinalą pateks po 2. Vienas bus tas, kuris surinks daugiausiai žiūrovų balsų, o kas taps kitu laiminguoju, išrinks scenos profesionalai.

Didžiojoje kovoje pusfinalių nugalėtojai susitiks su „auksinį mygtuką“ pelniusiais dalyviais. Viso superfinale kovos 10 dalyvių, o nugalės tik vienas… Pagrindinis šou prizas – ne tik šlovė ir žiūrovų simpatijos, bet ir 10 tūkst. eurų!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer