5-metį sūnų krūtimi maitinanti mama nesupranta, kodėl kiti pyksta: ją vadina „nenormalia“

Internete žmonės negaili kritikos strėlių 29-erių motinai, kuri krūtimi maitina savo penkerių metų sūnų. Žmonės teigia, kad moteris yra „nenormali“, tačiau į tokius žodžius moteris nekreipia dėmesio, teigia, kad tam paprasčiausiai neturi laiko. „Toliau žindau savo penkiametį ir man nerūpi, ką sako troliai. Tai yra normalu“, – sako ji.

Nors dauguma moterų žindyti savo atžalas nustoja iki pusės-dviejų metų, tačiau Lauren McLeod iš Australijos ir toliau tebežindo savo sūnų, kuriam neseniai suėjo penki metai.

29-erių mergina „Instagram“ tinkle atvirai ir sąžiningai kalba bei dalinasi savo mintimis apie savo vaikų auklėjimo stilių ir stengiasi pašalinti žindymą supančią stigmą. Tačiau Laura, dirbanti dula, sako, kad dėl tokio savo sprendimo – žindyti sūnų – internete yra vadinama „nenormali“.

Dviejų vaikų mama sako, kad sprendimą nutraukti žindymo datą perdavė savo sūnui, tačiau kol kas penkiametis jos sūnus Bowie nerodo jokių ženklų, jog nori nustoti tai daryti, rašoma dailystar.co.uk.

Sulaukia neapykantos

Kalbėdama su „Daily Mail“ ji paaiškino: „Man labai pasisekė, kad žindymas buvo gana sklandus, nors ir teko susidurti su tam tikromis minimaliomis problemomis. Visgi, nauda nusveria bet kokius sunkumus.

Mano vaikai ir aš palaikome gražų, artimą ryšį, todėl esu labai dėkinga, kad galiu palaikyti jų augantį kūną ir smegenis savo motinos pienu, taip pat suteikti komfortą ir saugumą, kurį jie jaučia tai darydami.

Savo „Instagram“ paskyroje moteris pasidalinusi yra nuotrauka, kurioje matyti kaip ji krūtimi maitina penkerių metų Bowie ir dvejų metų dukrą Tigerlily. Ji pridūrė, kad augant vaikams, ji pati nubrėžia tam tiras ribas, todėl Bowie yra maitinamas tik prieš miegą.

Lauren pridūrė, kad maitinimas krūtimi suteikia jos vaikams paguodą, padeda greičiau užmigti, taip pat palengvina jų skausmus, palaiko imuninę sistemą.

Sulaukusi neigiamų komentarų, moteris nesiruošia į juos atsakyti: „Aš neturiu laiko neapykantai. Neskaitau komentarų socialiniuose tinkluose, todėl nepastebiu daugumos bjaurių dalykų, ką apie mane ir mano vaikus kalba žmonės.“

Ji sakė: „Galų gale, jei kas nors nesutinka su mano pasirinkimais, tai gerai, tai yra jų nuomonė. Daugelis žmonių neigiamų nuomonių apie žindymą dažnai yra pagrįstos kultūriniu šališkumu ir nepakankamu išsilavinimu šia tema, todėl dalinuosi savo istorija, kuri padėtų žmonėms suprasti, kad natūralus žindymas yra biologiškai normalus dalykas.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer