Vyras negalėjo patikėti savo akimis: per klaidą tapo multimilijonieriumi

Šeima per naktį tapo multimilijardieriais, kai bankas per klaidą į tėčio sąskaitą pervedė 45 milijardus eurų – jis akimirksniu tapo 25-uoju turtingiausiu žmogumi pasaulyje.

Darren‘as James‘as apie didžiulę pinigų sumą savo banko sąskaitoje sužinojo iš žmonos, kuri paskambino ir vos rinko žodžius.

Skaičiai banko sąskaitoje nustebino

Dviejų vaikų tėtis iš Luizianos, JAV – nors ir trumpam laikui – turėjo 10 kartų daugiau pinigų, nei „Virgin“ valdytojas Richard‘as Branson‘as, rašo irishmirror.ie.

„Buvo beprotiška vien tai matyti, nes niekada gyvenime savo banko sąskaitoje nemačiau tiek nulių“, – sakė jis „BR Proud“.

„Galvojau, iš kur jie atsirado? Viskas, apie ką galvojome, buvo – kada kas nors pasibels į mūsų duris? Tačiau nepažįstame nė vieno žmogaus, turinčio tokius pinigus “, – sakė jis „FOX9“ interviu po šio nesusipratimo 2021 m. birželį.

Darren‘as bankui pranešė apie tai, kas įvyko, ir pasirūpino, kad pinigai būtų grąžinti teisėtam jų savininkui. Jis susisiekė su savo banku, tačiau prisipažino, kad jau buvo apgalvojęs, ką darytų su pinigais.

„Žinojome, kad jie ne mūsų. Mes jų neužsidirbome, todėl negalėjau išleisti nė cento“, – sakė jis.

Pinigus grąžino

Buvęs Luizianos viešojo saugumo departamento teisėsaugos pareigūnas, dabar nekilnojamojo turto agentas, pagalvojo, kad geriau apie tai praneš bankui, nes kitaip tai gali būti laikoma vagyste.

Kai jis pranešė bankui apie šį įvykį, jie nedelsdami pradėjo dirbti, kad grąžintų pinigus teisėtam jų savininkui, bet niekada taip ir neatsakė, iš kur Darren‘o banko sąskaitoje atsirado pinigai ar kaip įvyko tokia klaida. Per porą dienų, pinigai iš jo sąskaitos buvo išimti.

„Iš pradžių jie buvo įšaldyti. Pinigai buvo pervesti šeštadienį. Jie sąskaitoje išbuvo sekmadienį, pirmadienį ir antradienį jų jau nebebuvo“, – pasakojo jis.

Geradaris sakė, kad jei kada nors pats turėtų tiek pinigų, padėtų kitiems, kuriems to reikia:

„Padėčiau kitiems žmonėms, kad suteikčiau jiems vilties, jog šiame pasaulyje yra pozityvo. Tai yra didžiausia mano svajonė.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer