59-erių Dainius perpus jaunesnę nuotaką rado Tailande: įvardijo, ko trūksta lietuvėms

59-erių verslininkas Dainius Mockevičius jau 16 metų lankosi Tailande, kur jį pakerėjo žmonės, kultūra ir maistas. Tačiau visai neseniai vyras ten atrado ir meilę, kai vedė perpus jaunesnę tailandietę Mo. Dvi nelaimingas santuokas Lietuvoje išgyvenęs verslininkas atviras – lietuvės nemoka tinkamai pasirūpinti savo vyrais.

Laidoje „Prieš srovę“ Dainius pasakojo, kad su mylimąja susipažino draugo vakarėlyje. Merginos neišgąsdino amžiaus skirtumas, jie greitai rado bendrą kalbą, o nieko nelaukęs vyras greit gavo ir Mo tėvų simpatijas ir palaiminimą.

Po dviejų skaudžių skyrybų Lietuvoje, Dainius tikino pagaliau puikiai žinantis, kokio gyvenimo ir kokios moters šalia norintis. Tad į santuoką su Mo jis žengė drąsiai ir užtikrintai. O priimti sprendimą padėjo ir Lietuvos ir Tailando moterų skirtumai.

„Tailande moterys visada pasirūpins, ar tu pavalgei, ką pavalgei, ar skaniai pavalgei. Visada pasirūpins, kad tu būtum ramus, niekada netrukdys dirbti. Visada pasirūpins, grubiai šnekant, lovos reikalais. Vyras turi būti pavalgydintas, pamylėtas ir tada jis gali dirbti ir uždirbti šeimai pinigus, ir nežiūrės į kitas moteris.

Protingos tailandietės visada tuo pasirūpina. O Lietuvoje – pavalgė tas vyras ar nepavalgė… Vienodai rodo. <...> Mūsų moterys, grubiai šnekant, nesirūpina savo vyru. Ten jos rūpinasi. <...> Jos viską daro ramiai, su šypsena, be panikos“, – lygino Dainius.

Visą Dainiaus meilės atradimo svetur istoriją išgirskite antradienio vakare laidoje „Prieš srovę“ per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer