Aiškėja daugiau apie Klaipėdoje rastą komos būsenos 15-metę: netoliese žmonės jautė keistą kvapą

Valentino diena Klaipėdoje ne visiems baigėsi linksmai – miške vakare rasta iš dalies išrengta 15-metė. Nepilnametę greitosios pagalbos medikai į ligoninę išsivežė be sąmonės, sunkios komos būklės, jai nustatytas didesnis nei 3-ijų promilių girtumas.

Kol kas policija atmeta užpuolimo, seksualinio išnaudojimo versijas. Aiškina, kad miške būrys nepilnamečių šventė Valentino dieną, gėrė alkoholį.

Krūva degtinės butelių, sulčių pakeliai, torto pakuotė, pamesta kosmetika, akiniai, džemperis ir ryškios vilkimo, tempimo žymės. Tokį vaizdą galėjo trečiadienį išvysti klaipėdiečiai šalia Dragūnų kvartalo esančiame miške.

Antradienį vakare maždaug pusę dešimtos vakaro greitoji pagalba gavo iškvietimą, kad Dragūnų gatvėje rasta galimai sumušta moteris. Liudininkai užfiksavo, kaip medikai neša nukentėjusiąją į greitosios automobilį.

„Objektyviai apžiūrėjus, ji buvo sunkioje komos būklėje. Ją nuvežėme į Respublikinės ligoninės priėmimo skyrių. Priežastis buvo visiškai neaiški, komos. Medikė konstatuoja, kad tai galimas smurtas tiek fizinis, tiek seksualinis prieš moterį“, – komentuoja Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties vadovė Nijolė Dambrauskienė.

Aiškių smurto žymių greitosios medikai nepastebėjo.

„Buvo kažkiek išrengta. Buvo dalinai su rūbais. Buvo purvina, buvo sušalusi. Nakties metu apžiūrėti labai išsamiai pacientą komoje nėra tokios galimybės. Juolab, kad mes vežam specialistams į priėmimo skyrių“, – kalba N. Dambrauskienė.

Tarp 2-os ir 3-ios valandos nakties pacientė buvo pervežta į vaikų ligoninę, nes pavyko nustatyti, kad ji nepilnametė, TV3 Žinių šaltinių duomenimis, 15-metė.

Prie pat miško gyvenanti klaipėdietė Aldona pasakoja, kad netoli jos namų, miške žmonės renkasi dažnai. Tarp vietos gyventojų taip pat sklinda kalbos, kad šalia miško žmonės jautė vadinamosios „žolytės“ kvapą. Klaipėdos pareigūnai komentuoti įvykio neskubėjo, kiek vėliau apie įvykį prabilo generalinis komisaras.

„Įvyko tiesiog turbūt Valentino dienos vakarėlis. Vyko jis viešoje vietoje. Buvo vartojamas alkoholis tarp nepilnamečių“, – komentuoja policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Į policiją kreipėsi liudininkai.

„Pastebėjo, kad vienas asmuo tiesiog fiziškai tempia kitą asmenį, policija sureagavo žaibo greičiu, per kelias minutes didelės mūsų pajėgos. Viena nepilnametė, kuri gulėjo, ar buvo tempiama, jai nustatytas virš 3 promilių girtumas“, – teigia R. Požėla.

Pareigūnai kol kas neturi duomenų, kad nepilnametė buvo užpulta ar seksualiai išnaudojama.

„Tai buvo kažkoks kontaktas pažįstamų asmenų, susijęs su galbūt asmens tempimu, pastūmimu. Mano žiniomis, ikiteisminis tyrimas net nėra pradėtas“, – sako R. Požėla.

Policija tikslina įvykio aplinkybes.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer